Pitanjce za vlasnike novih motora kupljenih u MMS Pozega, ili bilo gdje,svejedno

Status
Not open for further replies.

Ivanica

New member
Bokic ljudi, svasta ne znam pa pitam :?: , jer me zanima.
Nadam se da nije neumjesno/neprikladno/stogod, i da mi ga nece admin opet zbrisat, a i ak to napravi, bilo bi lijepo da mi ovaj put javi makar zasto.
Znam da je MMS Pozega super  (y)  i da su decki ispravni, svi ih naveliko i nasiroko hvalite pa smo se tak i mi odlucili na kupnju motora kod njih. Usput, pozdrav ekipi!  :wave:
E sad, ne kontam, kad kazu da ce doc za 3 tjedna, jel to tak stvarno treba bit, ili je to u najboljem slucaju?
Mi narucili 14.5. kawu-er6f-abs i jos nije stigo, nesto je sporovozan u prometu  :polomljen: , a posebno na carini, mora da im je jako lijep pa ga dugo gledaju, trebali smo neki ruzniji uzet.  :lipotan:
Prvo smo se jako radovali  :hura: zbog tog svega pa sad smo tuzni  :sadblinky: , moj dragi i ja, kak vec dugo cekamo, a odavna smo vec sve platili, odma tjedan iza sto smo narucili i kaparili.
Jel to tak ide inace ili mi imamo peh?  :proljece:
Kolko sam se okolo hvalila kak dolazi novi motor, sad me vec svi stalno ispituju i sprdaju, sram ih bilo.  :oops:  Posebno mi je draga ona "niste sve trebali platit odma" od koje se tak ko budala covjek osjeca.  :stupid: :zid:
I jel inace red da se to tak stalno zove ljude da se pita kad ce doc motor, da im se dosadjuje, ili se treba samo opustit i bit strpljiv i cekat?  :kuca:  :smoke: Jer onak ne bi mi tolko tuzni bili da nas do zadnjeg trena nisu uvjeravali da garant motor dolazi kad je trebo.  :piva:
Kakva su vasa iskustva sa is/o-cekivanjem novih motora? Dajte malo rijeci za utjehu, sigurno znate kako je to..  :blahblah:
Joj sto tu kul ima raznih smajlica... urnebesni su!  :LOL:
 
GlogonjaR nije mogao dočekat novog Z-750 i kupija je drugi motor. Niste vi jedini koji će te se ove godine načekat na novog Kawaskia, ali samo da znate tome nisu krivi trgovci ( u vašem slučaju MMS) kod kojih ste naručili motore.
 
Charlie said:
GlogonjaR nije mogao dočekat novog Z-750 i kupija je drugi motor. Niste vi jedini koji će te se ove godine načekat na novog Kawaskia, ali samo da znate tome nisu krivi trgovci ( u vašem slučaju MMS) kod kojih ste naručili motore.

Ma da? Strava.  :dizzy: Dobro, dotle jos nismo dosli, a i tesko da cemo.
Ma i kontam da nije do dilera, neka je nestasica ili stajaznam.  :palacdolje:
 
Ivanica said:
Ma da? Strava.  :dizzy: Dobro, dotle jos nismo dosli, a i tesko da cemo.
Ma i kontam da nije do dilera, neka je nestasica ili stajaznam.  :palacdolje:
Neki su forumaši čekali Z 750 po 5-6 mjeseci!
 
Balki said:
Neki su forumaši čekali Z 750 po 5-6 mjeseci!


Iiiiiii!!!  :yikes:
onda smo mi jos dobri!  :shock:
A je taj cika kawasaki neozbiljan...  :njanja:
 
Ivanica said:
Ma da? Strava.  :dizzy: Dobro, dotle jos nismo dosli, a i tesko da cemo.
Ma i kontam da nije do dilera, neka je nestasica ili stajaznam.  :palacdolje:

Vjerovatno ima zanimljivijih tržišta od našeg :palacdolje: ( za Kawasaki)
 
Ja sam u MMS-u kupio novog z 750, dobili ponudu pred kraj trećeg mjeseca, kaparisao 19.04 i dobio motor 28.05. Nisu mi niti jednom rekli da bi motor mogao doći ranije već realno pred kraj 5 mjeseca. Tako je i bilo. Problem je s tim kawasakijem u zadnje vrijeme. Dobit ćete ga uskoro vjerujem, samo malo strpljenja.
 
Charlie said:
Vjerovatno ima zanimljivijih tržišta od našeg :palacdolje: ( za Kawasaki)

Ma sigurno, ipak smo mi mala Hrvatska... pol svijeta ni ne zna gdje smo tocno.
 
venator said:
Ja sam u MMS-u kupio novog z 750, dobili ponudu pred kraj trećeg mjeseca, kaparisao 19.04 i dobio motor 28.05. Nisu mi niti jednom rekli da bi motor mogao doći ranije već realno pred kraj 5 mjeseca. Tako je i bilo. Problem je s tim kawasakijem u zadnje vrijeme. Dobit ćete ga uskoro vjerujem, samo malo strpljenja.

Da, da, kontam i ja.  :yes: Al nekako je lakse kad se covjek tako malo "podivani"  :blahblah: s istomisljenicima i/ili ljudima koji su slicno/isto prosli, legosi i obitelj se samo boje i strahuju i sam ispituju jel doso motor. Pojma nemaju. kontam da im je i mal drago sto ne dolazi tak brzo.  :no:
Ma zato kad dodje... joj, kakva sreca...  :jiggie: :ples: :dance:  :rock::peace: :cheer: :gitara: :piva: Skoro svaku noc ga sanjam.. :)
 
Ivanica said:
Posebno mi je draga ona "niste sve trebali platit odma" od koje se tak ko budala covjek osjeca.  :stupid: :zid:

zao mi je ali - dobro kazu.... znam da je sad glupo isticati, ali kapara i sluzi da nesto "platis" dok ne dodje i onda placas ostatak. To je tvoja "zastita" kao kupca - narucio si, tvoje je i cekas da dode pa placas. Jbg, niste se trebali "pozuriti"...  :wink:

Nadam se da cete brzo dobiti svoj motor, jer kako vidim u glavnom forumu - muke po kawasakiju traju i traju...  :misli:
 
2fast4you said:
zao mi je ali - dobro kazu.... znam da je sad glupo isticati, ali kapara i sluzi da nesto "platis" dok ne dodje i onda placas ostatak. To je tvoja "zastita" kao kupca - narucio si, tvoje je i cekas da dode pa placas. Jbg, niste se trebali "pozuriti"...  :wink:

Nadam se da cete brzo dobiti svoj motor, jer kako vidim u glavnom forumu - muke po kawasakiju traju i traju...  :misli:

Hvala! :) Proci ce skoro kawasakijeve muke (btw. sinoc je u dr. House-u spomenuta neka kawasakijeva bolest - totalno je smijesno bilo  :LOL: ), a onda cemo ga vald vise volit  :bananalove: jer smo ga duze cekali, mozda da je odma dosao ne bi to tolko cijenili... (pokusavam sve neke pozitivne fore)
A kapara ko kapara, tak se trgovci uvijek osiguraju da ce kupac uzeti sto je narucio, tak je uvijek sa svim velikim stvarima, samo sto uvijek postoje klauzule kojima se vise stite prodavaci nego sami kupci, al tak je to, vise kupci ovise o dilerima nego obratno.. tak to ide.
 
ma znam da je tako, vjeruj da mi nemali broj ugovora prodje kroz ruke...

stitis sam sebe, jer nitko drugi nece - upravo zato sam ti i rekla da vam je dinamika placanja otisla malo "u krivo"... Kad si dao samo kaparu, u slucaju nekog nepostivanja dogovora povuces ju nazad, tako da prodavatelj smatra da jos nije prodao pa se trudi izlaziti ti u susret... A kad si sve platio - tu si di si (č. ko te hebe moj tetrijebe).. :?

a za pozitivne "fore" - a filaj se s njima i nastoje ne pasti u depru dok dvotockic ne dode...  :wink:
 
Koloiko sam upućen problemi su sa isporukama Z-a i VN-a!
 
2fast4you said:
ma znam da je tako, vjeruj da mi nemali broj ugovora prodje kroz ruke...

stitis sam sebe, jer nitko drugi nece - upravo zato sam ti i rekla da vam je dinamika placanja otisla malo "u krivo"... Kad si dao samo kaparu, u slucaju nekog nepostivanja dogovora povuces ju nazad, tako da prodavatelj smatra da jos nije prodao pa se trudi izlaziti ti u susret... A kad si sve platio - tu si di si (č. ko te hebe moj tetrijebe).. :?

a za pozitivne "fore" - a filaj se s njima i nastoje ne pasti u depru dok dvotockic ne dode...  :wink:

Yes!  :yes: u pravu si. Tnx jos jednom na potpori..  (y)
 
Balki said:
Pogledaj si ovdje koje motore imaju! U krajnjoj liniji nazovi ih pa pitaj!
http://www.mms-moto.hr/stanja_motora.htm
Nemaš pojma koliko smo mi zvali KMS dok nismo dobili motore!

Ma gledam, eno pise tamo taj nas da je rezerviran.. ma trebo je doc vec.. a eto.
Zovemo stalno pa pitamo.. i cekamo i tak. Bezveze je stalno bit dosadan ljudima a djaba kad nemos nist.. ne treba pritisak vrsit, vjerujem da bi ga oni teleportirali da mogu :)
 
meni jw ninja kad sam je uzimao prije godinu dana došla za 2 tjedna....i tih 2 tjedna sam bio lud, šta bi tek bilo da sam morao i duže čekati
 
Ivanica said:
Ma gledam, eno pise tamo taj nas da je rezerviran.. ma trebo je doc vec.. a eto.
Zovemo stalno pa pitamo.. i cekamo i tak. Bezveze je stalno bit dosadan ljudima a djaba kad nemos nist.. ne treba pritisak vrsit, vjerujem da bi ga oni teleportirali da mogu :)
Mi smo zivkali KMS svako malo u nadi da ćemo dobiti nekakav info!
 
Ivanica said:
Hvala! :) Proci ce skoro kawasakijeve muke (btw. sinoc je u dr. House-u spomenuta neka kawasakijeva bolest - totalno je smijesno bilo  :LOL: ), a onda cemo ga vald vise volit  :bananalove: jer smo ga duze cekali, mozda da je odma dosao ne bi to tolko cijenili... (pokusavam sve neke pozitivne fore)
A kapara ko kapara, tak se trgovci uvijek osiguraju da ce kupac uzeti sto je narucio, tak je uvijek sa svim velikim stvarima, samo sto uvijek postoje klauzule kojima se vise stite prodavaci nego sami kupci, al tak je to, vise kupci ovise o dilerima nego obratno.. tak to ide.

Kawasakijeva bolest-sindrom mukokutanih limfnih čvorova, akutna, multisistemska bolest djece, karakterizirana neodgovaranjem na antibiotike, prisustvom nesupuratvnog cervikalnog adenitisa, promjenama na koži i sluznicama(edem,kongestija konjuktive, eritem usne šupljine usana i dlanova, te deskvamacija kože na vršcima prstiju......................................dobro došlo malo se podsjetiti na studij.Sorry na off-u, nisam mogao odoljeti.

Ako ti piše na njihovim stranicama na stanju "u dolasku" onda će ti brzo i doći :) (y)
 
bas me zanima u kolko stranica ce i ova tema otic (IAKO JE SVE RECENO)

 
Status
Not open for further replies.