pitanjce

ronny

Active member
prijatelj mi ima gpx 600 u jako dobrom stanju te bi na njega stavio kotače od 17" jer ovaj njegov ima kotače 16" i gume koštaju ko i one od 17 a izbor je mali .jel za to treba radit atest ili se još može nekaj na tehničkom urediti bez velike procedure...
 
Furlan u Brežicama ti prodaje adaptere za felge 16 cola na koje mogu ići gume 17 cola.Mislim da ti je to naj isplativije. :palacgore (y)
 
Ohohoho , itekako puno se dobije kad gpxu pukneš sedamnaestice. Neusporedivo stabilniji ,upravljivost u zavoju jako dobra a i osjećaj na kočenju puno bolji ! O izboru guma da ne govorim ,a oriđiđi felge lako vratiš natrag !  (y) :021:
 
Živčani said:
Furlan u Brežicama ti prodaje adaptere za felge 16 cola na koje mogu ići gume 17 cola.Mislim da ti je to naj isplativije. :palacgore (y)
prvi glas.budemo pitali (y)
miro said:
ja to ne bi mijenjao, origigi je origigi, gpx600 je takav kakav je  (y)
miro znaš da su danas u modi 17".a mladi ko mladi vole vidjeti dobru šlapu.nije bitno kak vozi bitno da dobro zgledi (y)
 
Kawah said:
Ohohoho , itekako puno se dobije kad gpxu pukneš sedamnaestice. Neusporedivo stabilniji ,upravljivost u zavoju jako dobra a i osjećaj na kočenju puno bolji ! O izboru guma da ne govorim ,a oriđiđi felge lako vratiš natrag !  (y) :021:
ja sam imao doma komplet kotače i vilice od zr 7 sa klještima pa sam mu to dao jer on to misli stavit na gpx tak da djelove ima samo je zakon sad upitan kakva je procedura.