pitanje-grčka

2 Hombre&AnteK
- mislio sam možda ovu jesen, ali je žena tek počela raditi u novoj firmi, pa su mi sada svi planovi vezano za njeno slobodno vrijeme. Bojim se da ću se do proljeća uglavnom sam voziti, a s njom samo rekreativno vikendom.

2 Loki
- je, pao je Strom prije desetak dan, evo do danas cca 1700 km  :mrgreen:

2 Gasho
- čekaj, čekaj, jel si ti to kupio BMW GS-a, ili samo posudio  :misli:. Pa ništa nisi pričao  :shock:!
 
brum said:
2 Hombre&AnteK
- mislio sam možda ovu jesen, ali je žena tek počela raditi u novoj firmi, pa su mi sada svi planovi vezano za njeno slobodno vrijeme. Bojim se da ću se do proljeća uglavnom sam voziti, a s njom samo rekreativno vikendom.

2 Loki
- je pao je Strom prije desetak dan, evo do danas cca 1700 km  :mrgreen:

2 Gasho
- čekaj, čekaj, jel si ti to kupio BMW GS-a, ili samo posudio  :misli:. Pa ništas nisi pričao  :shock:!

Cestitam Brum (y)
Budes mi rekao dojmove o vožnji u dvoje jer sam i ja razmišljao o malom stromu ali me zanima kakav je u vožnji sa suvozacem posto cesto putujem sa curom.
A mogli bi to i zalilti u Gorici jedan dan :wink:
 
Evo juce vratio sam se iz Grcke. Vreme super, puno bikere iz cele evrope, a i bilo je kupanje. Mislim da je za voznju sada pravo vreme, e sad mozda i malo kisa ali nije strasno
 
2 Hombre&AnteK
- mislio sam možda ovu jesen, ali je žena tek počela raditi u novoj firmi, pa su mi sada svi planovi vezano za njeno slobodno vrijeme. Bojim se da ću se do proljeća uglavnom sam voziti, a s njom samo rekreativno vikendom.

2 BRUM Ajde javi se ako se odlučiš za ovu jesen.
          Sve varijante su otvorene.
          Ja također soliram!
 
A pa Gasho sve cestitke za novog Sarca!? Tek sada si nezaustavljiv!? (y)
Nama ostaje samo da  :slinavac:,ali neka docepacemo se i mi obicni smrtnici GS-a!?
Sve najbolje!!! (y) (y) (y)
 
Easy Riders MC said:
Evo juce vratio sam se iz Grcke. Vreme super, puno bikere iz cele evrope, a i bilo je kupanje. Mislim da je za voznju sada pravo vreme, e sad mozda i malo kisa ali nije strasno

Di si bio u Grčkoj??  :slinavac: