Pitanje o vožnji na motoru koji duže vrijeme nije registriran po poljskim putevima

Ajde kad ti ne znaš ali kada pandura moraš učiti onda je to za viceveve i zajebanciju 😂 Ako se voziš 120km/h uz ograničenje brzine od 60km/h oduzima se 10% tj. 12km/h i uzima ti se da si vozio 108km/ što znači objesna vožnja, a onda se spominju nekakvi bodovi, novci i oduzimanje vozačke. Da je drug Hrvoje tu on bi ti citirao članak i stavak zakona o ZSPC, meni se neda. :mrgreen:

Lolo
 
Spor i iritira sve djukele po selu non stop me naganjaju i iskacu iz svih pm. Sad isao do susjeda motorista i taman dodem u njegovo dvoriste i stipne me za nogu djukela
 
  • Haha
Reactions: prpa
Do izmjerenih 100km/h oduzmu 10km/h od izmjerene brzine a preko 100km/h oduzmu 10%.

Izvan naselja ako je brzina do 10km/h (gleda se ona umanjena a ne izmjerena brzina) veća od ograničenja nema novčane kazne, a u naseljenom mjestu je kazna 30€ (vjerojatno 15€ ako platiš unutar par dana - ne znam jel to vrijedi za sve kazne). Zato vjerujem da ni u naselju zbog prekoračenja do 20km/h većinom ne budu zaustavljali.
 
Naravno da ne zaustavljaju,ali kuverta stigne doma ako te uslikalo...