Pitanje u vezi moto partya

Deni10

Member
Zanima me pravi li policija probleme ako se dođe na moto party sa neregistriranim motorom i bude li ikakvih problema kad se vozi defile ako netko možda ima iskustva ?
Pozdrav
 
Deni10 said:
Zanima me pravi li policija probleme ako se dođe na moto party sa neregistriranim motorom i bude li ikakvih problema kad se vozi defile ako netko možda ima iskustva ?
Pozdrav

dovezes motor na prikolici,pucas iz auspuha i palis gume dok nesto nerikne  :LOL:
 
uhhh, gdje me nađe,
pitanje 'ko stvoreno za mene, prekaljenog defiličara  :mrgreen:

evo ovako:
opće je poznato, da je na sva moto okupljanja poželjno doći, a posebno
defile proći; bez kacige, bez rege i po mogućnosti napraviti neku stravičnu pyzdariju, za pamćenje  (y)

sve eventualne troškove i dogovor s organima reda pokriven je iz klupske pričuve

:mrgreen:  :LOL:
 
DADO+ said:
uhhh, gdje me nađe,
pitanje 'ko stvoreno za mene, prekaljenog defiličara  :mrgreen:

evo ovako:
opće je poznato, da je na sva moto okupljanja poželjno doći, a posebno
defile proći; bez kacige, bez rege i po mogućnosti napraviti neku stravičnu pyzdariju, za pamćenje  (y)

sve eventualne troškove i dogovor s organima reda pokriven je iz klupske pričuve

:mrgreen:  [emoji38]
[emoji38] [emoji38] [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
Deni10 said:
Zanima me pravi li policija probleme ako se dođe na moto party sa neregistriranim motorom i bude li ikakvih problema kad se vozi defile ako netko možda ima iskustva ?
Pozdrav
samo 2500 kn za kaznu u dzep i deri
 
Uzmi probu 3 dana.to ti nije skupo odradiš susret i toj.t.Njgore bi bilo napravit problem nekome na novijoj pili vrag ne spava i šta onda.
 
Vidi se da nezna za Murphijev zakon. :mrgreen:
 
osa123 said:
Uzmi probu 3 dana.to ti nije skupo odradiš susret i toj.t.Njgore bi bilo napravit problem nekome na novijoj pili vrag ne spava i šta onda.
Ako uzme probu onda nema za pivo i čevape  :mrgreen:

barba said:
Vidi se da nezna za Murphijev zakon. :mrgreen:
Prije nekoliko godina ispraćaj motorista Du-Vu u koloni oko 40 motora jedan neregistrirani,
Kučak pretrčava cestu  i što misliš ko ga je udario i pao.  :mrgreen:
Naravno policija u pratnji obavila svoje.
 
koss said:
Ako uzme probu onda nema za pivo i čevape  :mrgreen:
Prije nekoliko godina ispraćaj motorista Du-Vu u koloni oko 40 motora jedan neregistrirani,
Kučak pretrčava cestu  i što misliš ko ga je udario i pao.  :mrgreen:
Naravno policija u pratnji obavila svoje.

Obavila svoje al je liso prosao..
Bez rege?!?
Nedavno sam regala svoju biciklu..sa teh,osiguranjem i cestarinom cca 750 kn :mrgreen:

ALI..pecatic san dobila kad sam u drzavni proracun uplatila jos 1000 kn  :LOL:
 
Deni10 said:
Zanima me pravi li policija probleme ako se dođe na moto party sa neregistriranim motorom i bude li ikakvih problema kad se vozi defile ako netko možda ima iskustva ?
Pozdrav

Nemoj vraga vuči za rep...