Pitanje u vezi stete napravljene na tehnickom

Kuzim. A sta je s velikim motorima? Osim ako bas ne struzu pakne.
To mozes tako 80-90 posto provjerit ili ic djir oko stanice pa kocit s 50km/h. Za onih 10 posto treba provat od 120km/h

Ja sam imao jos plocica ali su otvrdnule disk je bio pri kraju stavio novi ebc, sinter i ulje u kocnicama i razlika se primjeti cak na prednji dize kod stajanja. Frend ima xtz750 s dva ista diska ko na mom i probam ja motor koci losije od moga a dva diska ima i plocice jos imaju mesa ali pitajboga koliko je to staro. Na maloj brzini neces skuzit i jos ne poznas svaki motor...
 
Naljepnici je mjesto u prometnoj

kaže na tehničkom da ju mora on zalijepit i pita me di..reko nemaš di nego tu, onda mu se ukrivila, pa išao ravnat, pa mu pukla, pa onda jedva sastavio..😂

Screenshot_20240806-143909_Photos.jpg
 
Ovamo u DE isto provozaju na tehnickom, cisto da vide kako se ponasa motor u voznji i naravno radi kocnica. Kad sam na autu radio TÜV, bio je neki stari Heinkel Tourist, valjda iz 50tih godina proslog stoljeca i dok sam cekao popricao malo sa vlasnikom. Kaze ima nesinkronizirani mjenjac i bas ga zanima kako ce ga TÜV-ovac probati. Dodje za 5 minuta cura, djelatnica TÜV-a, pregleda onako sve sto je mogla vidjeti, stavi kacigu i gas sa njim kao da ga je cijeli zivot vozila! :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: diesel power
fascinantno

a kod nas si milenijac zaključa kofer i nemre nutra

zove tetka, on babu, baba dolazi sa šunkom, da dite ne crkne 3 dana dok smišlja rješenje




Srki
 
Ovamo u DE isto provozaju na tehnickom, cisto da vide kako se ponasa motor u voznji i naravno radi kocnica. Kad sam na autu radio TÜV, bio je neki stari Heinkel Tourist, valjda iz 50tih godina proslog stoljeca i dok sam cekao popricao malo sa vlasnikom. Kaze ima nesinkronizirani mjenjac i bas ga zanima kako ce ga TÜV-ovac probati. Dodje za 5 minuta cura, djelatnica TÜV-a, pregleda onako sve sto je mogla vidjeti, stavi kacigu i gas sa njim kao da ga je cijeli zivot vozila! :mrgreen:
Je, a meni priku u Frankfurtu lik na tehničkom pita di mu je lambda sonda na vespi cosi.
😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Prva godina kako stoji u prometnoj iako ne znam zasto ju ne arhiviram negdje drugdje - al ne smeta. Dosta mi je jebanja oko skidanja kod registracije u 3. mjesecu kad je hladno, a naljepnica se neda normalno odlijepiti nego trgaj nokte i guli pola sata iako uzmem i fen da zagrijem, ali skoro nista koristi od njega.

Kad prvi put platim kaznu jer nije zalijepljena, tek onda cu razmislit da li cu ju zalijepiti na vanjski stap vilice kao do sada, do tada - barem me kamere ne vide :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: