Pitanje za Joku i Niku

sail

Member
Kako to da svaka serija beverlya 250 ima različite gume?
Ja san ga kupija u 6. misec s Maxxis gumama koje su jako loše, pri kočenju pogotovo, a prijatelj ga je kupija u 9. misec s pirelli gumama.
Isplati le se stavit na njega one Michellin Standard, valja li šta to, i ima li di još koja guma tih dimenzija, a da nije spomenuti Michellin i Sava koje san naša u Auto Antonio?
 
Nije baš da svaka serija ima različite gume, jer serije ni ne postoje, već samo periodi kada motori stižu iz Italije.
Postoje 3 ili 4 različite tvornice od kojih Piaggio nabavlja gume, tako da je čista sreča koje gume dobijete na skuteru.
Na cesti koja zadovoljava neke standarde svaka guma je ok, a to govorim iz vlastitog iskusta jer sam vozio skoro sve modele, na različitim gumama.
Izdvojio bih samo Bridgestone, ali ona se tornički ionako ugrađuje samo kod Nexusa.
Što se tiče naše ceste, svi su redom zadovljni Michelin serijom Gold Standard, pa nju preporučujem i za Beverly
 
E fala, to me malo mučilo...neke serije....ili periodi u kojima motori stižu iz Italije imaju čak te Gold standard.Sad neznan jel to ista guma ka ona koju ja mislin uzet ili nije...al briga me...uzeću, dolazi zima nije za zezat se.
 
Michelin Gold Standard je najbolja guma koja trenutno postoji za Beverlya.
S obzirom na kvalitetu podloge, u Splitu treba gledati da guma čak i ljeti ima što više šara, a to je definitivno Michelin
 
U Auto Antonia ima 2 vrste Michelina, pa obavezno naglasi da ti treba GOLD STANDARD. Možemo ti i mi naručiti, ako ti je hitno a Auto Antonio nema. Nazovi ujutro 021/383-898
 
Hvala....a koja je to druga vrsta Michelina?
 
Pilot City ili Sport, ne znam napamet, ali ni Bopper sigurno nije dobar za klizavi splitski asfalt
 
je, al stavija san pilot city na piaggio diesisa i super su. Samo, za beverlija nemas mire tih guma...ima samo gold starndard i Sava....sad neznan kakva je ta Sava