Pitanje za poznavaoce GPS i PDA uređaja

jel tko zna godje bi se mogo da skine softwar za navigo 6 smo softwar bez karte ili ako tko ima na  posalje mi
 
http://www.gpsw.co.uk/details/prod3320.html

Cini mi se izvrsna ponuda...

Prije sam koristio Navigon na PDA-u, trenutacno imam mobilni telefon koji je zapravo PDA i trosim Navman. Puno je brzi od Navigona.
 
ja imam yakumo delta 300 GPS i cuo sam od jednog prijatelja da je odlican navigon 6 imali gdje da se moze skinuti softwar bez karte za navigon 6 ili ako tko iam
 
vlucic said:
Frend ga kupio neki dan - prezadovoljan!!!

do jucer koristito Nuvi 310 -  (y)  (y)
jucer uzeo Nuvi 660 -  (y) (y) (y)
 
brum said:
E ovo ja zovem konstruktivna tema  (y)

Hvala svima na informacijama. Puno sam pametniji sada. Znam gdje i što tražiti za početak.

Mislim da ću pričekati FJR 1300 i onda se pozabaviti navigacijom, a s Marauderom ću se držati karata i ovog podforuma  :mrgreen:
Pa ti nemaš Maraudera.
 
Vidim ponovo se aktivirala tema, a kako sad imam dva uređaja(asus 632+mireo HR+destinator cijela EU i HP6151) riješio bi se jednog , oba su dobra, asus je nešto praktičniji za navigaciju i ne troši ti mob, a ima već svoj punjač za 12 v(priključak za upaljač). Ako nekog interesira pitanja na PP.
 
brum said:
Pogledaj datum  citiranog posta :wink:

Nisam uopće gledao datum. Mislio sam da je to nova tema. Sorry šala mala. (y)
 
jel tko zna kako da aktiviram navigo 6 trazi mi da upisem serial i to u tri polj jel tko zna te brojeve i...
 
Recenzija Zuma.

http://www.yournav.com/content/review/250/Garmin_zumo__Riders_Bigger_Brother.html
 
Zumo je u mokrim snovima, ali kosta previse. Bit ce zanimljiv za godinu, dvije, kad izmisle nesto novo i Zumo padne na pola sadasnje cijene.
 
Papreno je skup (iako premocan)..ne shvacam, drugi uredaji iz te serije sa istim mogucnostima su upola manje...Ocito je ovdje na djelu zakon ponude i potraznje ili izigravanje elitizma kod proizvodaca sto je cesta stvar u moto svijetu... :palacdolje:
 
Ja imam ovaj trenutno...

http://www.garmin.com/products/sp2620/
 
To šta ti imaš nam apsolutno ništa ne znači, ako ne napišeš svoja iskustva. Kakav je u praksi?! :wink:
 
Helou... uskoro dobivam ovu igračku (HP iPAQ rx5710), pa me zanima ima li je netko i koliko je korisna kao GPS uređaj...

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=4673&catid=81

Imala sam HP 6515, ali nisam bila zadovoljna, obzirom da sam ga koristila i kao telefon, ajme, poludila sam sa njim... bio mi je izuzetno nespretan za korištenje.
 
Ljiki said:
Helou... uskoro dobivam ovu igračku (HP iPAQ rx5710), pa me zanima ima li je netko i koliko je korisna kao GPS uređaj...

ha, koristan je kao i svaki PDA povremeno prenamijenjen u GPS uredjaj
ne vidim da dolazi kakav softw., dakle ako ne zelis doplacivati,
relativno se lako nabavi IGO (koji sam probao i cini mi se vrlo OK) i mozda tomtom (nemam ga)
ja za offroad koristim OZI (koji ne navodi, ali mi je zgodan po terenu, jer kao podlogu
koristi bilo koju skeniranu kartu)
dobra strana je multifunkcionalnost, a losih je dosta:
njezan, osjetljiv (vlaga, sunce vibracije, konektori,...)
treba rijesit napajanje, ucvrscivanje, zastitu od ovogionog
ako se zresetira, kad se probudi treba vratiti backup sa kartice,
jer ne zna da je GPS
a pravi GPS i kad ga usred noci probudis zna da je GPS  :wink:
ak me kuzis...
GPS / PDA GPS = playstation / PC sa nainstaliranim igrama
 
Jel ovo kome poznato i jel probao  ako uzmes softvar  i kartu za GPS  i na drugu SD kasrtu prekopiras  da li oba mogu da  rade bez problema  tako da na dva uredjaja korisris  GPS
 
clox said:
ha, koristan je kao i svaki PDA povremeno prenamijenjen u GPS uredjaj
ne vidim da dolazi kakav softw., dakle ako ne zelis doplacivati,
relativno se lako nabavi IGO (koji sam probao i cini mi se vrlo OK) i mozda tomtom (nemam ga)
ja za offroad koristim OZI (koji ne navodi, ali mi je zgodan po terenu, jer kao podlogu
koristi bilo koju skeniranu kartu)
dobra strana je multifunkcionalnost, a losih je dosta:
njezan, osjetljiv (vlaga, sunce vibracije, konektori,...)
treba rijesit napajanje, ucvrscivanje, zastitu od ovogionog
ako se zresetira, kad se probudi treba vratiti backup sa kartice,
jer ne zna da je GPS
a pravi GPS i kad ga usred noci probudis zna da je GPS  :wink:
ak me kuzis...
GPS / PDA GPS = playstation / PC sa nainstaliranim igrama

To sto nemas napajanje tvoja je greska, ne uredjaja ;) Sve sto si napisao stoji, ali ohladi cinjenica da PDA koji mozes dobiti za relativno sitan novac od telekom kuca ako imas pretplatu, na primjer, uz vrlo dobar GPS program (cca. 100 E) kosta 1/10 cijene komparabilnog (po mogucnostima, kartama, itd) pravog GPS uredjaja, koji nije 10 puta bolji...
 
Hm... jasno mi je da ću sama morat kupit neki softver za GPS, bacam se na malo istraživanje po netu...
Anyway, thx za mišljenja...  (y)
2 ib - i ja se nadam da će mi biti od koristi (nemam se kaj bunit obzirom da mi ga firma kupuje  :mrgreen:), a ne znam baš kad bih sama kupila kvalitetan GPS uređaj koji u HR košta od cca. 3.000 kn nadalje...
Nadam se da će i ovaj poslužit  :wink: