Pitanje

Barabones

Active member
Jučer sam vidio na jednom derbi-u 250 leovince auspuh,ali nije 4road nego izgleda kao SBK kako je to moguće??
 
Black_rox said:
Moguće je da je stavljen SBK,ali za njega nema SBK,jedino ako je neko preradio granu :wink:


Znam da nema SBK zato mi je i čudno,ali se motor čuje do bola  (y)
 
Serdarevic rulla :)
 
Kako ne, jel ima za Nexus 250 ie SBK ima, a koja je masina na novom Derbi-u, pa ista i zasto nebi odgovaralo...
 
Ivor said:
Kako ne, jel ima za Nexus 250 ie SBK ima, a koja je masina na novom Derbi-u, pa ista i zasto nebi odgovaralo...
Zato jer je grana drukčija na nexusu,ne paše :wink:
 
definitivno serdarevic ja sam cuo i vozio derbija od black roxa i super... ma ni KTM sa akrapima mu nije ravan :LOL:
 
Moja honda se cuje bolje :D (imam 20 rupa na auspuhu...)
 
malaguti said:
definitivno serdarevic ja sam cuo i vozio derbija od black roxa i super... ma ni KTM sa akrapima mu nije ravan :LOL:
Uf ma dečko ko si ti da tu uspoređuješ KTM i derbi ili akrapa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Black_rox said:
Uf ma dečko ko si ti da tu uspoređuješ KTM i derbi ili akrapa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ma nema se tu sta usporedivati pa derbi je pila a tek serdo :LOL:
 
Black_rox said:
Zato jer je grana drukčija na nexusu,ne paše :wink:

Koliko ja znam Nexus 250 ie ima istu granu kao i Derbi Gp1 250 ie 2008 godina proizvodnje  :wink: iste mašine, osim sto mozda na Derbiu stoji malo poviše...