Pjeskarenje i plastificiranje?

Niklovanje  baš nije prošlo najbolje  :mrgreen: pa sam se bacio na "ciščenje"  :mrgreen:
Testirao daj ga par dana u slanoj vodi i ne hrđa... nije lijepo ali služi svrsi... a i najjednostavnije je ...
 
Oksidacija podrazumijeva prisustvo kisika.

:wink:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Bio sam namakao u slanu vodu pa van 12 h
Pa u slanu vodu pa van
Pa poliranje glave šarafe pa pranje u nitru pa slana voda pa van ..ništa
 


čišćenje ruzine kupka sa limunskom kiselinom 2-3 dana pranje u otopini sode bikarbone(lužina) lagano čišćenje mesinganom četkom .Puno mi je bolje od pjeskarenja jer kiselina prodire svugdje i ne nosi gornji sloj metala kao kod pjeskarenje .Sad su u kiselini razni mali komadi i sjedala
 
Sodiranje  - pjesakrenje sodom... Gdje? postoji li firma koja bi se htjela zajhebavat i odraditi čišćenje motora i dijelova(nosači, blatobrani, vilice...)?

Koga god zovem ili šaljem upit, ne da im se zajebavat...
 
Ima li kakvih novosti vezano za plastificiranje tj powder coating? Hrvatska, ZG, ST?
Netko da je nedavno radio nesto, cijene kvaliteta?
 
Sodiranje - pjesakrenje sodom... Gdje? postoji li firma koja bi se htjela zajhebavat i odraditi čišćenje motora i dijelova(nosači, blatobrani, vilice...)?

Koga god zovem ili šaljem upit, ne da im se zajebavat...
Probaj tražit pjeskarenje ledom.
 
  • Like
Reactions: hondimir
E pa vjeruj. :mrgreen:

Ipak, svaka preporuka konkretnog majstora, je više nego dobrodošla, u moru drkađija i fušera.
 
moram menjat gume pa bi mozda iskoristio priliku da ofarbam felge. kak se krece cijena za farbanje u boju ili prah, mozda i hidrodiping u carbon? najradje bi prah ali nema oz racing zlatne koja zgleda poput eloksacije. sve su neke smeckaste.
 
Mislim da sam negdje čitao da ima firmi koje to rade profesionalno. Navodno se nakon farbanja treba zapeći boja. Uradi sam mi nije opcija