Placam 50-100 kn za slike masine

InterLX

New member
Imate doma neku rastavljenu masinu koju se spremate sastavljat ?
Zelite nekako usput zaraditi za pice ili novi lezaj  :mrgreen: ?
Zasto ne....
Fotoaparat u ruke i slikavajte doslovice svaki korak u sastavljanju masine.
Ako su slike kompletne i dobre kvalitete, dobit ce te naknadu za njih.....

Uvjeti:
1. Masina mora biti sastavljena iz nicega tj. mora biti potpuno rastavljena prije slikavanja....
Znaci blokovi otvoreni, radilica i lezajevi vanka.
Ne zahtjevam kod skutera da je i straznji prijenos rastavljen (kvacilo i zupcanici) ali je takoder pozeljno...
Kod masina sa brzinama mora sve do kraja biti rastavljeno...
2. Mora biti slikan doslovice svaki korak u sastavljanju masine....
Od stavljanja lezajeva na radilicu do ubacivanja radilice, spajanja blokova, stavljanje klipa, cilindra itd itd.....
3. Slike moraju biti slikane fotoaparatom ili mobitelom sa jako dobrom kamerom i visokom rezolucijom (5mpx).

Kontaktirajte me i recite mi koju masinu kanite sastavljat pa cu vam reci da li mi trebaju slike od nje ili ne.

Za 2T masine placam 50 kn.
Za 2T masine sa brzinama placam 75kn.
Za 4T masine placam 70kn.
Za 4T masine sa brzinama placam 80kn
Za masine sa vise cilindara 100kn

Ako koga sta zanima, slobodno pitajte....

Lijep pozdrav
 
Joj dje me nadje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Imam sve, ali nedam :LOL:

Eto mozda neki usrani berg :LOL:
 
imam ti ja slike kad sam rastavljao/sastavljao 4t masine na skuteru,ali nema veze sta je skuter,glava ko glava,ventili ko ventili,opruge ko opruge,fazni lanac ko fazni lanac :mrgreen:

ako hoces posaljem ti te slike,besplatno naravno :wink:
 
Pa rekao sam da nema veze od cega je....
Glavno da ima dva kotaca xD
Hvala prika ;)

Nisam ni ocekivao neku navalu a ovakve komentare sam ocekivao u svakom slucaju xD
Za obicnu masinu od skutera je meni za detaljno slikavanje trebalo oko 40 slika.
Ne trazim sad tu neku bolestinu i slikavanje kako zavijate vijak nego komponentu nakon ugradnje...

Ponudu sam dao koliko si mogu priustiti sa nadom da cu mozda nekog motivirati ili tako nesto....
Ako kome ko nema stalne prihode pase slobodno nek se javi....
Ako ne..... jbg.....

Bar mi je drago da sam vas posteno nasmijao  :mrgreen:
 
InterLX said:
Pa rekao sam da nema veze od cega je....
Glavno da ima dva kotaca xD
Hvala prika ;)

Nisam ni ocekivao neku navalu a ovakve komentare sam ocekivao u svakom slucaju xD
Za obicnu masinu od skutera je meni za detaljno slikavanje trebalo oko 40 slika.
Ne trazim sad tu neku bolestinu i slikavanje kako zavijate vijak nego komponentu nakon ugradnje...

Ponudu sam dao koliko si mogu priustiti sa nadom da cu mozda nekog motivirati ili tako nesto....
Ako kome ko nema stalne prihode pase slobodno nek se javi....
Ako ne..... jbg.....

Bar mi je drago da sam vas posteno nasmijao  :mrgreen:
onda ok,sutra ja skupim te slike,pa ti javim,imam i slike rastavljanja getribe,variomata,kvacila... :wink: