plačanja na novi motor

ALONSO

New member
vako.

zanima me koliko bi oprilike ispalo registriranje 125-ice, tehničik i ako još imaju neka davanja državi?

Koji su sve načini osiguravanja motora (kasko, krađa...)?
ako ima kasko koliko dođe, i koliko dođe protiv krađe?

i jeli ima ikakve razlike u cijeni ako se uzima na kredit ili na gotovinu?
 
ALONSO said:
vako.

zanima me koliko bi oprilike ispalo registriranje 125-ice, tehničik i ako još imaju neka davanja državi?

Koji su sve načini osiguravanja motora (kasko, krađa...)?
ako ima kasko koliko dođe, i koliko dođe protiv krađe?

i jeli ima ikakve razlike u cijeni ako se uzima na kredit ili na gotovinu?
ja kad sam kupova tzr a vjerujem da je tak svugdje cijena ti je u principu ista uzeo ti na kredit ili u gotovini jedino ako kupuješ u gotovini onda ti neki znaju dat popust!kasko računaš otprilike tako da od cijene novog motora izračunaš cca 6-7% i to ti je cijena kaska iako ti to ovisi od osiguravatelja do osiguravatelj oni će ti znat reći 100% točno!
 
ALONSO said:
vako.

zanima me koliko bi oprilike ispalo registriranje 125-ice, tehničik i ako još imaju neka davanja državi?

Koji su sve načini osiguravanja motora (kasko, krađa...)?
ako ima kasko koliko dođe, i koliko dođe protiv krađe?

i jeli ima ikakve razlike u cijeni ako se uzima na kredit ili na gotovinu?

pa naravno da je nekaj jeftinije ak se uzima na gotovinu još neki popust možda ušečariš :wink:
mislim da je Medo stavil negdje di izračunaš koliko te rega dođe
kasko neznam ak ti se za 125 isplati u biti trebaš vidjet ja sam pital za Z1000 6500kn
najeftinije  :misli: porez ja godišnje plačam 1200kn a za skuter ništa neznam kaj se tiče 125-ice
 
Ili se posluži sa ovim: http://www.ak-rijeka.hr/racunalica.php

A za osiguranje koje se vjerojatno za Split i Rijeku malo razlikuju nazovi osiguranje i pitaj za cijenu.
 
Goran zzz said:
kasko neznam ak ti se za 125 isplati u biti trebaš vidjet ja sam pital za Z1000 6500kn
kasko je uvijek dobro imat pogotovo na početničkim motorima (y)
meni je za tzr-a cca 1100kn sa osiguranjem protiv krađe a kad sam pao jako dobro je došo (y)
 
normalno da se kasko isplati, bez njega nikako,pogotovo ne novi motor na mene neiskusnog
 
u većini osiguranja ti je kasko na motocikl oko 10% od novo nabavne cijene s tim da tamo za sada nema nikakvih bonusa tipa 50%.
a i većina ti vrlo teško daje kasko na motore jer im je to kao rizično :palacdolje:
 
da li ce osiguranje (kasko) platit stetu ako se ona dogodi...ne znam...npr. na stuntu  :mrgreen: , ali ako to oni ne znaju?