Planovi i želje za ovu sezonu

Zagreb-> Jadranska obala-> Crna Gora-> Albanija-> Ohrid (tamo ostati nešto dana) i onda nazad vjerojatno istima putem, ali volio bih probati starom Jugo turom preko Niša na Beograd. Krajem 7. mjeseca.
A u međuvremenu se vući po susretimab :)
 
Plan je otici svaki vikend na neki moto susret,ostati ziva i sita.
 
plan je osposobit motor za vozit a ako to uspijem onda napraviti punoo kilometara i napokon prisvojiti šesticu...
i naravno ostati čitava... (y)
 
Moji planovi za ovu godinu jednim dijelom ovisit će i o dogovorenim stunt nastupima Brune i mene po susretima, a ovaj drugi dio je naravno posjetiti određene klubove tj. njihove susrete jer su to samim svojim postojanjem zaslužili.... Više o mojim planovima za ovu sezonu iznijeti ću u temi kad uspijem završiti rezime prošle sezone..... Dalji putevi za sad mi nisu u planu iz više razloga, uleti li eventualno nešto zanimljivo, bit će najavljeno....  :mrgreen:
 
Baš kujemo neke planove da u 6 mjesecu prođemo ja i kolega i 2 dragstara prek slovenije do istre, pa dolje do
crne gore, ondak gore do vukovara i osijeka pa nazad doma do sjeverozapada. Malo dugo putovanje za tjedan dana,
al bez pretjeranog razgledavanja sve će se stić, nadam se.

r
 
..Pošto sam prekinuo s curom nakon neuspješnog nagovaranja 4.5.g. da ipak volim motore...ahh da ne OFF-am.

Odlučio sam krenuti sredinom 7.mj Francuska-Španjolska ili Grčka. Trenutačno sam u fazi pregledavanja
putopisa, raspitivanje o vizama,iscrtavanja ruta i šparanje € za put...
Nadam se da će mi se ostvarit želja, pa ako netko planira slične destinacije slobodno nek se javi...

Pozdrav svim motoristima ma gdje bili...  (y)
 
100one said:
Odlučio sam krenuti sredinom 7.mj Francuska-Španjolska ili Grčka. Trenutačno sam u fazi pregledavanja
putopisa, raspitivanje o vizama,iscrtavanja ruta i šparanje € za put...

Ne treba ti viza za te zemlje, samo treba za Ukrajinu, Rusiju i Bjelorusiju.
 
AnteK said:
Ne treba ti viza za te zemlje, samo treba za Ukrajinu, Rusiju i Bjelorusiju.

A za Libiju kao netreba viza  :mrgreen:
 
E Linza neki dan u KMS-u sam proštudiral tvoj putopis dok sam čekal servis.A joj jedva čekam da krenem.Samo da me ne uhvati nekakva ciklona pa da me kiša pere 10 dana :x
 
Bil....

ruta je stvarno ozbiljna, ali poznavajći tvoju strast i želju znam da ti neće biti problem nego da ćeš apsolutno uživati i upoznati nove čarolije dugačkih putovanja.
A kaj se tiče kiše - ma ništa od toga... pogodit ćeš ti pravo vrijeme.

SRETNO
 
Djir do Austrije na EURO & Rumunjska - posjet grofu Draculi  :mrgreen:
 
lani sam planiro makedoniju pa završio u kbc dubrava,ništa neću planirati,kad poskidam pločici i šarafe onda idem