Plastičari na Happeningu

daRRio

Member
Krenuli u petak popodne i putovali kombijem 11 sati da bi nas dočekalo ono j. vrijeme u subotu, pomaknuli rezervaciju za nedjelju i zujali cijeli dan okolo, imali izravno uključenje u program Radio Dubrovnika :mrgreen: i nadali se boljem vremenu. U nedjelju odmah izletili na stazu. Prvi put na stazi i ogromna gužva ali snašli smo se nekako, u trećem izlasku smo počeli gađat prave putanje :mrgreen: . U međuvremenu pokupili par savjeta od Emila i nakon petog treninga se odmah spakirali i cijelu noć kombijem natrag u DU. Stigli više mrtvi nego živi :dizzy: ali podnevna kava i prepričavanje dojmova u "Roxyu" se ne propušta. Uglavnom planira se slijedeći odlazak na Grobnik ... Ovo je bilo telegramski, Doktore ako sam što bitno propustio nadopuni.
Kad malo dođemo sebi bit će opširnija reportaža na siteu.
118_1895.jpg
 
Jako mi je drago da ste nam konačno uspjeli "doletjeti" i jako mi je žao da ste našli onakvo vrijeme. Šteta velika. Jedan čitav dan je bio izgubljen. Vjerujem da su ipak utisci pozitivni i da razmišljate o ponovnom dolasku.
 
daRRio said:
Krenuli u petak popodne i putovali kombijem 11 sati da bi nas dočekalo ono j. vrijeme u subotu, pomaknuli rezervaciju za nedjelju i zujali cijeli dan okolo, imali izravno uključenje u program Radio Dubrovnika :mrgreen: i nadali se boljem vremenu. U nedjelju odmah izletili na stazu. Prvi put na stazi i ogromna gužva ali snašli smo se nekako, u trećem izlasku smo počeli gađat prave putanje :mrgreen: . U međuvremenu pokupili par savjeta od Emila i nakon petog treninga se odmah spakirali i cijelu noć kombijem natrag u DU. Stigli više mrtvi nego živi :dizzy: ali podnevna kava i prepričavanje dojmova u "Roxyu" se ne propušta. Uglavnom planira se slijedeći odlazak na Grobnik ... Ovo je bilo telegramski, Doktore ako sam što bitno propustio nadopuni.
Kad malo dođemo sebi bit će opširnija reportaža na siteu.
118_1895.jpg


Pozdrav svima.... I recite onima svijima u MK "Dvije rote" da drugi put pomaknu termin Moto Party-ja. Uvik se poklopi isti dan ili sa Grobnikom ili sa Vodicama... Znaš da nam je Dubrovnik svake godine obavezna destinacija

p.s
2 all: ja sam već jednom bio ove godine
 
Početkom osmog mjeseca kad se svi skupimo u južnim krajevima mogli bi na izlet do Dubrovnika. Kupanje, klopa, cuga i sutradan natrag. Ne treba nam neki poseban povod.

P.S. Nike, jel ideš ti u Livno na susret početkom osmog? Ja obećao ekipi da dolazim. Možemo skupa...ako ti buraz posudi motor. :mrgreen:
 
mate said:
Početkom osmog mjeseca kad se svi skupimo u južnim krajevima mogli bi na izlet do Dubrovnika. Kupanje, klopa, cuga i sutradan natrag. Ne treba nam neki poseban povod.

P.S. Nike, jel ideš ti u Livno na susret početkom osmog? Ja obećao ekipi da dolazim. Možemo skupa...ako ti buraz posudi motor. :mrgreen:

Svira Hladno Pivo. (To ovde čujete iz prve ruke hehe :mrgreen: )
Naravno da idem.
p.s.
A valjda će mu CBR stići do početka osmog :mrgreen:
 
http://www.motoclublivno.cc.nu/

Jebo Hladno pivo, vise mi ih je pun k***c... na svakoj fakin' motorijadi Hladno pive... al' ide se zbog crnog perja- najbolji su!!!
 
celmica said:
http://www.motoclublivno.cc.nu/

Jebo Hladno pivo, vise mi ih je pun k***c... na svakoj fakin' motorijadi Hladno pive... al' ide se zbog crnog perja- najbolji su!!!
pa valjda nešto i vrijede kad ih svi bikeri zovu ;)
 
Nije u pitanju vrijede li ili ne... pa i da je Elvis Presley licno&personalno isao bi na neku stvar... za nekoga ko posjecuje motorijade svaki vikend Hladno pivo je prava peglana... a i Atomsko...
 
celmica said:
http://www.motoclublivno.cc.nu/

Jebo Hladno pivo, vise mi ih je pun k***c... na svakoj fakin' motorijadi Hladno pive... al' ide se zbog crnog perja- najbolji su!!!

....jeboooooo......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .............
 
Sad su Crno perje u Vodicama
 
celmica said:
http://www.motoclublivno.cc.nu/

... al' ide se zbog crnog perja- najbolji su!!!

TAKO JE!!!!!!! :mrhappy: :peace: :mrhappy: :naklon: :mrhappy:

"dečki" su zakon!!!!!!!
 
Bravo Plasticari :mrgreen:
malo sam ljubomoran :( al valjda idemo opet u osmom :?:
Doktore jesi li jos ljut :?:
Pozdrav sa Kariba :D ubi me ovo sunce neda mi se ni na plazu :wink:
 
Nisam nikad ni bio ljut jer se covjek na malu djecu ne moze ljutiti,nego mi se jedu tripice.Sto se happeninga tice mislim da je ipak bilo malo previse motora na stazi
 
Pokušajte doći u subotu, 19.06. Sigurno neće biti gužva kao na Happeningu. Rudi zna detalje.
 
Doktore,
mos birat
Dupla porcija ili da idemo dva puta. :D kamate,kamate
onda necemo sajbu donosit ????ajde stojte mi dobro.
Helga
P.S. Sinoc u Nassau jedan TL i jedan ZX. cim sam ih vidio nije mi bilo dobro :twisted: :x
znas onaj tuzni osjecaj kad bi nesto radio ,a ne mozes :wink:
 
69 said:
Pokušajte doći u subotu, 19.06. Sigurno neće biti gužva kao na Happeningu. Rudi zna detalje.
Već smo raspravljali o tome i nažalost i Rudi i ja smo zauzeti tu subotu tako da čekamo neki sljedeći termin.
 
tvoj zero gravity dolazi iduci tjedan ,ono se odnosilo na doktorov. :wink:
ima li kise :?:
 
Ne sjecam se da sam ti ga narucio, tako da me ne mozes ucijenivati sa mra ili double bubble vjetrobranom.Ionako sam se vec navikao voziti po sluhu a da ne udjem odmah u crveno. Sto se voznje tice na pisti i meni otpada ovaj prvi termin ,ali onaj slijedeci nije iskljucen.Umedjuvremenu cu se vozati i uzivati na pisti u SLO -Cerklje pokraj Krskoga.Nije kao nas Grobnik, ali je pista ,a bude i poslije voznje uvijek festa