Plitvice - prenociste

Evo ti iskustvo od proslog ljeta. Motorima smo sa magistrale skrenuli za Plitvički Ljeskovac, te se dovezli na samu obalu ko prave lijene hrvatine :)
Kupanac kakav volis i gdje ti pase, daleko od ociju turista i guzve.

Ove godine cemo to ponoviti sa druge strane kroz Plitvica Selo, nakon sto po istom principu ovaj vikend ponovimo Slapove Krke  :LOL: :LOL:

Uzivaj
 
Mika said:
Evo ti iskustvo od proslog ljeta. Motorima smo sa magistrale skrenuli za Plitvički Ljeskovac, te se dovezli na samu obalu ko prave lijene hrvatine :)
Kupanac kakav volis i gdje ti pase, daleko od ociju turista i guzve.

Ove godine cemo to ponoviti sa druge strane kroz Plitvica Selo, nakon sto po istom principu ovaj vikend ponovimo Slapove Krke   :LOL: :LOL:

Uzivaj

(y)
ja mislio zabranjeno kupanje, još kad vidim neke slike a mislio ne smiješ u vodu  :x
35291_117068135006944_100001112745329_98187_2665872_n.jpg
 
cobRRa said:
098 133 86 21- Bićanić Ivica, pozovite se na cobru iz zagreba.

Eto ja sad zvao pa dogovorio za vikend!!!!  hvala na info usput!!!!  (y)

Ps, jedino edit za dorucak sto je 35kn po osobi, tak mi je bar barba ivica reko...
 
stylmunchy said:
Eto ja sad zvao pa dogovorio za vikend!!!!  hvala na info usput!!!!  (y)

Ps, jedino edit za dorucak sto je 35kn po osobi, tak mi je bar barba ivica reko...

dorucak je klasicni i obilan... imas ducan 20m od kuce... imas macolu 10min voznje... a imas i licku kucu pa navali. :D

moj ti je savjet ako ste za vikend i niste nikada bili da u dva dana polako prodjete jezera i slapove... bez zurbe.

dobar provod i pozdravi mi ukucane. (y)
 
Eto CobRRa imas pozdrave od tete Katice!!!

Eto fino se proveli, jezera vidjeli u prolazu, kad smo krenuli doma  :wink:

Svakako za preporuciti, smjestaj odlican, strudle bajne, a domacini jako jako jako ljubazni, odnosno ljubazna jer smo vidjeli samo tetu Katicu, u biti tamo smo samo prespavali, djirali smo svuda pa do Knina....

Eto sta rec drugo, trazio sam Degeniu i nisam naso, kad ono niti stotinjak metara od skretanja za ic gore u selo, hehehe!

Pozdrav svima i hvala na info!!!

PS: CobRRa, cujem da volis ''brati'' sljive...  :LOL:
 
stylmunchy said:
Eto CobRRa imas pozdrave od tete Katice!!!

Eto fino se proveli, jezera vidjeli u prolazu, kad smo krenuli doma  :wink:

Svakako za preporuciti, smjestaj odlican, strudle bajne, a domacini jako jako jako ljubazni, odnosno ljubazna jer smo vidjeli samo tetu Katicu, u biti tamo smo samo prespavali, djirali smo svuda pa do Knina....

Eto sta rec drugo, trazio sam Degeniu i nisam naso, kad ono niti stotinjak metara od skretanja za ic gore u selo, hehehe!

Pozdrav svima i hvala na info!!!

PS: CobRRa, cujem da volis ''brati'' sljive...  :LOL:

super :D... bas mi je drago, jedino mi je zao kaj niste upoznali "barba" ivicu, veliku dobricinu od covjeka(kad su ih okupirali vodili ga iza kuce na streljanje pa im je zbrisal... legenda).

hvala na pozdravima. (y)