pločice??

VEKI

Active member
Došlo je vrijeme da prominim prednje disk pločice na na mojoj HONDI :mrgreen: (transalp),pa me zanima da li staviti one koje je stavila i tvornica ili neke zamjenske.pri tome nemislim na neke falše,nego neke kvalitetnije.ako postoje di ima i kakve su cijene i vaša iskustva? :wink:
 
stavi originalne jer razlika i nije velika a jednom kad sam stavio zamjenske bile su jeftinije 50kn a ja kao idem probat jer sve je to slićno pa sam vidio da su lošije koćile,brže se istrošile a što je najgore trošile su disk nenormalno brzo spram originalnih te sam ih nakraju skinio i umjesto ušede popušio, kod honde se dosad nisam usrećio sa ikakvim zamjenskim dijelovima
 
Vidiš, na starog GSX-a pašu od Golfa jedinice tj. nađeš one koje su potrošene do pola i malo ih obrusiš sa strane i to je to.

Šala mala ali radi !!!

Što se tiče pločica ja sam bio zadovoljan sa EBC-om !!!
 
Meni najbolje bile one kupaonske bijele, ne brenzaju niš, ali se ni ne trošiju, moreš s njima napravit milijon km. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


SBS - Scandinavian Brake Systems.....
imao sam ih na hondi.......strašno koče, barem moje iskustvo.......pogledaš ručicu i motor stane, ali trajale samo 5000 km.

A original je naravno original...... (y)
 
Imaš test pločica na : www.motoplus-web.de
 
gigi said:
Imaš test pločica na : www.motoplus-web.de

je... to sam i ja htio predlozit... i kolko se sjecam i brembo su jeftinije od originalnih:/ nisam mogo vjerovat...... al ajd... ak je onda je.....
 
hvala na savjetima.mislim da ću uzet original,jer to je ipak bitan dio :roll: iako, upravo sam dozna da originalne koštaju 800 kunića :mortal: :evil: ,dok FERODO koštaju 400 kunića :misli:
 
shonyo said:
Gle...
Iza (odnosno malo iznad),ustvari nekako dijagonalno od tih pločica...
E tu,na tom mjestu,tu je TVOJA glava!!!
Uz naravno i sve kosti,kojih ima preko 300 komada!
Isto TO,vijedi i za gume!I na njima je TVOJA glava i TVOJE kosti!!!
Pa ti vidi!

204 preciznije, nemoj narod krivo ucit :!: :mrgreen: :wink:
 
ma kužim ja to sve,pa i napisa sam da uzimam original. :wink:
hvala na savjetima i na lekciji iz anatomije :mrgreen: :wink: