Plominka!!!

Običaj je običaj, i ima da se poštuje 🤨
IMG_20221029_192108.jpg
 
Nije tako davno da je kompletno renovirano sve.
Vjerovatno je odlučio da upregne sve snage u hotel u Labinu.
Ne vjerujem da neće netko drugi to preuzeti dalje...
Tako je... dosadilo mu je zajj se sa time. Kaze da nema vise zivaca pa je odulucio se posvetiti hotelu u Labinu.
I obzirom da je to kultni vidikovac, na ljepoj poziciji ne vjerujem da nitko to nece uzeti u najam i pozabaviti se time.
 
Djir po plominki sad popodne,i jedna zahebana situacija.... prvi zavoj prema Istri (dugi lijevi)nakon skretanja za Brestovu slinav....kako sam izvukao ni sam neznam...:eek:
o_O
 
Prije Dene, prije...s istarske strane, ali to već svatko zna...ako je koji zavoj vlažan, taj se ziher
To sam i ja napisao,ako gledaš sa naše strane,poslje skretanja za trajekt,ali poslje onoga gdje Istrani skreću na trajekt,ili ako gledaš sa istarske strane onda prije skretanja za trajekt.
I ne znaju svi,autor pitanja ne vozi dugo motor i ne zna to,zato sam mu i napisao
 
  • Haha
Reactions: thule_5689
da poslije skretanja prvi veliki lijevi ako se ide prema Plominu...sreca nisam na tezi nacin naucio da je taj zavoj slinav :LOL:
 
To sam i ja napisao,ako gledaš sa naše strane,poslje skretanja za trajekt,ali poslje onoga gdje Istrani skreću na trajekt,ili ako gledaš sa istarske strane onda prije skretanja za trajekt.
I ne znaju svi,autor pitanja ne vozi dugo motor i ne zna to,zato sam mu i napisao
Mnogo ste komplikovani vi iz Promglas/Formatora...ni u parkove prirode vas ne puštaju, da nebi plašili divljač... :mrgreen:
 
Mnogo ste komplikovani vi iz Promglas/Formatora...ni u parkove prirode vas ne puštaju, da nebi plašili divljač... :mrgreen:
Istina,ono tvoje objašnjenje je jednostavnije,ali Octane je napisao "u smijeru Istre" pa sam se nadovezao na to,ali bitno da on zapamti gdje je to da ga opet ne iznenadi 👍