Plominka!!!

Mislim da je hotel Plomin još uvijek u rukama vlasnika obitelji Peteani (Sergio i Armanda), čovjek ima firmu Koral d.o.o. (https://www.companywall.hr/tvrtka/koral-doo/MMxq2WqC) i posvetio se samo hotelu u Labinu ("hotel Peteani" https://www.glasistre.hr/gastro/jed...ljene-na-poseban-nacin-805800#google_vignette) kojega, zbog godina starosti, prepustio sinu Denisu i snahi Brigiti da ga vode...

Mislim da je riječ o tome da je zapustio Flanonu jer je trebala nekakva velika obnova da bi se zadovoljila kategorizacija po novom standardu, a čovjek nije bio to voljan napraviti - mada osobno ne znam da nije mogao "otpiliti" poslovanje hotela i ostaviti samo restaurant i caffe-bar, no tako je kako je, može se uzeti u najam no očito je cijena hot, i sadašnji status quo hotela je tužan...
 
Screenshot_2024-04-22-09-16-08-232_com.android.chrome-edit.jpg


Ovo kaze dgu
 
Istina, vidim... svejedno, firma sa nula zaposlenih ima tolko toga, radi elaborate... oni su ispred svog vremena, njima su roboti i AI odavno u igri jer ljudi, očito, ne treba...
 
Tvrtka ne mora imati nikoga zaposlenog nego je vlasnik ujedno direktor firme a on sam se može voditi kao zaposlen u nekoj drugoj firmi .
 
Ja cuo da je De conte kao i kafica u Čepiću. Vj traže veliki najam
bile su štorije da je to uzeo De conte, ali nije. Mislim da je to u vlasništvu gore u tekstu spomenutog gospodina. Sezona je sve bliže, a otvaranje se ne nazire (pitanje je dali ce se uopće otvorit, čak bi rekao da Vidikovac čeka ista sudbina kao hotel Haludovo na Krku). Kad bi barem neko došao sa jednim kamjoncinom i prodavao kafe i neki sok da se može popit. Jest da su nedaleko Bura i Dorina gdje se može popit kafe, nekako mi nije to to. Ja vozim tek 3 godine, i od prvog dana kad sam položio idem na Plomin i to redovito i upoznao sam super ljude, i uvijek si mogao s nekim popit pijaču i popričat. A sad kurčina, ne kažem da nema ljudi al ono nije ko prije. Šteta, baš šteta.
 
bile su štorije da je to uzeo De conte, ali nije. Mislim da je to u vlasništvu gore u tekstu spomenutog gospodina. Sezona je sve bliže, a otvaranje se ne nazire (pitanje je dali ce se uopće otvorit, čak bi rekao da Vidikovac čeka ista sudbina kao hotel Haludovo na Krku). Kad bi barem neko došao sa jednim kamjoncinom i prodavao kafe i neki sok da se može popit. Jest da su nedaleko Bura i Dorina gdje se može popit kafe, nekako mi nije to to. Ja vozim tek 3 godine, i od prvog dana kad sam položio idem na Plomin i to redovito i upoznao sam super ljude, i uvijek si mogao s nekim popit pijaču i popričat. A sad kurčina, ne kažem da nema ljudi al ono nije ko prije. Šteta, baš šteta.
Vidikovac je i bio kao Haludovo pa obnovljen, sad ce opet postat rusevina. Bura je nesto novo, a Dorina je stara kultna oštarija pored koje se nekad nije moglo proc, a ne stat popit i pojist sendvic od prsuta pa gas dalje
 
I gdje je onda najbolje uzeti kavu za van da mi natoče u termosicu, blizina je bitna da mi se što manje ohladi jer volim baš vruću kavu...?
Mislim, poželjni su savjeti za obje strane, i od strane Vozilića, i od strane Mošćenice...
 
a da kolektivno kupite aparat za kafu i sami si nosite kapsule?