Plominka!!!

Mislim da bi trebalo ozbiljno razmisliti o adekvatnijoj lokaciji za sljedeći susret, jer s obzirom na viđeno potencijal grupe za rjeÅ”avanje svjetskih problema uvelike premaÅ”uje uvjete koje nudi ugostiteljski objekt čiji je vrhunac gastronomske ponude tost i kifla. Ujedno bih zamolio da se ubuduće sjednice ne zaključuju prije nego se rijeÅ”e sva tekuća pitanja, kako ne bi dolazilo do povreda poslovnika, statuta, moguće i ustava, te kako bi navedene povrede ostale samo u domeni narativa i pisanih pravilnika. Hvala. šŸ˜„
Moram se požaliti, jučer sam se naÅ”ao sa jednim od zastupnika (ne trebaju svi znati kojim, tako da neću sad pred svima reći da je to bio pikaću) i nisam vidio ni vrtić,a kamoli utegnute mame šŸ˜
 
vidikovac nisam slikao jer je bilo 4 motora tako da jedna sa startne pozicije. ali jako su usrali sa zmijicama

IMG_1560.jpeg
 
Nisam te skuzio jer je ova R1 na parkingu zaklonila zelenka... bili bi stali na casicu razgovora... šŸ˜

Ovako smo prosli dalje za Pican, Pazin, Hum
 
Skicnuo sam samo rep zeleni al nisam registrirao da je limited šŸ˜

A lagano sam isao jer je zeni vec kroz Icice i Moscenicku dragu bilo dosta šŸ˜‚
 
Radova ima i prekopa na sve strane... tu kod nas Povile, Novi, tamo na onu stranu po Istri isto Pazin pa negdi prema Cerovlju, vamo pred Uckom...

Morao maloprije prat motor od prasine nakon djira danasnjeg šŸ˜
 
Nisam te skuzio jer je ova R1 na parkingu zaklonila zelenka... bili bi stali na casicu razgovora... šŸ˜

Ovako smo prosli dalje za Pican, Pazin, Hum

frend mi govori: vidi isti motor ko tvoj, dok sam se okrenuo, skuzim da je to ti mozes bit :D cuj posto flanona ne radi, jedino mozemo casicu razogovra, za kavu se moras snac :D