Pocetnicki motor, koliko dugo?

ne racunajuci tomose i skutere neko vrijeme samo vozio apriliu rs125, ali to je bila od frenda. moj prvi bas pravi motor je bio zx6r 2007. sada vozim zx10r 2009. smatram da sam mozda malo naglije krenuo ali stvarno imam respekta prema 2 kotaca i ne vozim na silu. ovo mi je druga godina na desetki, s time da nisam napravio niti 7tkm na njoj i jos ju upoznavam. ja sam iskreno misljenja da se moze krenut i s jacim, ali sve zavisi o osobi
A sve ovisi o osobi i koliko je tko čvrst u glavi , ja imam điksera godinu dana i jos se upoznajemo , jos 4,5 setova guma pa smo na "ti "
 
Treba samo biti realan prema sebi i ne precjenivati svoje mogucnosti...moze se jbg. Ja sam mislio sa 600 da ce mi 1000 biti zauvijek prejako ali covjek se navikne na snagu lako 😅 i da se razumijemo nisam trkac ali volim stiskat po zavojima..
 
treba tako i sa autima uvesti, prvih 5 godina smarta, pa onda dalje :mrgreen:
ok sad bez šale: motor je odgovornost, ako netko misli da ne može odgovarati za hrpu konja pod nogama tada postoje druge opcije, kao npr. električni bicikl i romobil, jer ako imaš sve te konje pod nogama ne znači da ih moraš upotrijebiti, kao i ako imaš oružje kod kuće, ne znači da trebaš ići ubijati okolo

svatko osobno ubacuje u brzinu i odvrće gas te tako odlučuje o svojoj sudbini, jedina prava razlika je u težini motocikla, što neke više plaši od gorespomenutih konja
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
A sve ovisi o osobi i koliko je tko čvrst u glavi , ja imam điksera godinu dana i jos se upoznajemo , jos 4,5 setova guma pa smo na "ti "

isto tako, ja sam na drugom setu sa 10-kom. ali imam strahopostovanja prema motoru. zato sam se prestao vozit s onim koji sjedne na motor i pun gas odmah. meni nekad dode gust da idem doslovce 50 na sat
 
  • Like
Reactions: lunjo
Znao sam to za kawasaki vozače, ali da su baš toliko feminin i nisam.
Zato je stipe i zamjenio kawu đikserom.
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Znao sam to za kawasaki vozače, ali da su baš toliko feminin i nisam.
Zato je stipe i zamjenio kawu đikserom.

meni kao prvo motor sluzi za gust, nekad je taj gust spor, nekad brz, ali da cu letit ko muha bez glave konstanto necu. neka je vase mislje kako je, ne zanima me iskreno ali ja cijenim sebe i motor. i zivot je lijep
 
  • Like
Reactions: strom 1000 rider
meni kao prvo motor sluzi za gust, nekad je taj gust spor, nekad brz, ali da cu letit ko muha bez glave konstanto necu. neka je vase mislje kako je, ne zanima me iskreno ali ja cijenim sebe i motor. i zivot je lijep

Nisi novi ali vjerujem da ne dolazis cesto na forum a? 🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: josko
Daaa, Honda, Yamaha.
Zvuče ženski na hrvatskom.

Za prvi motocikl, iz vlastitog iskustva govoreći, uvijek bi odabrao nešto tipa kle 500, transalp, dominator, pegaso 650 ili bmw f650.
 
Daaa, Honda, Yamaha.
Zvuče ženski na hrvatskom.

Za prvi motocikl, iz vlastitog iskustva govoreći, uvijek bi odabrao nešto tipa kle 500, transalp, dominator, pegaso 650 ili bmw f650.

xt660x ali su sve krame. ti je isto po meni dobra koza za pocetak
 
pa iskreno ne bas, ali ocito se moram popravit malo jer nisam bas u toku. morat cu kupit elektricni romobil, nema druge :D


Nisam se referirao na voznju i generalno slazem se sa svime sto si napisao nego ne poznajes sredjua 🤣
 
  • Like
Reactions: Zek@n