pocetnik i mislim uzet klx250(moze koji savjet,preporuka..)

bencika

New member
bok

bio sam u biciklistickim vodama,no jednostavno mi se vise neda pedalirat..probao motor i bas mi se svida..problem je u tome sto imam 2m i 100kg tako da me bas i nebi 50cc il 125cc moglo posteno povuc :D jedan frend mi rekao da si uzmem 250cc i supermoto/cross i nasao sam kawasakija klx250 i bas mi se svida..uzeo bi novi(digao kredit i tako to),molio bi vase misljenje za navedeni motor ili ako imate neki drugi savijet koji bi mi mogli dat..

http://www.autoosijek.com/kawasaki-klx-250-42685/

hvala

LP
 
vise me zanima dali bi meni odgovarao taj motor i ako imate neki drugi motor u opciji..kao sto rekao pocetnik sam i zapeo mi taj motor..

procitao sam vec taj clanak o tom motoru..malo je sranje zbog HPa ali opet dali bi mi to bilo dovoljno,ne trbam neku masinu koja ide 190km/h
 
Motor je odličan i jeftin, a jedini mu je nedostatak relativno mala snaga koja tebi neče smetati pošto si novi vozač iz potrebe, a ne iz preseransa (y)...Doduše, negdje mora postojat blokada, jer se u USA prodaje dugo godina model sa istim motorom od 30 ks. Prijatelj mi je bija zainteresiran za kupovinu klx-a pa sam nazvao sve naše servisere i nitko mi nije mogao odgovoriti di je ta blokada, jer još nisu motor imali na servisu- krasno. Poslao sam pp članu foruma Kazi, koji radi u Kawe, prije par mjeseci- nije mi uopče odgovorio -vjerovatno ne zna ni on. Na kraju je prika odusta od Kawasakija-šteta. U svakom slučaju, mislim da je motor prva liga.
 
malo me brine ta mala snaga i mojih 100kg  :?

dal ima neki drugi motor,iste kubikaze a vise hpa?(druga firma,nebi htio starije modele)
 
bencika said:
malo me brine ta mala snaga i mojih 100kg  :?

dal ima neki drugi motor,iste kubikaze a vise hpa?(druga firma,nebi htio starije modele)

Ima. Yamaha wr 250f, KTM exc 250, samo sta kostaju skoro ko pravi motor.
 
Nećeš falit, motor je bombon. Što se tiče tvojih dilema, ja imam 95 kila i ne osjetim da se nešto muči. Čak štoviše, neki dan sam posjeo i malu na njega i nisam baš osjetio da je bio nešto spektakularno tromiji nego kad sam sam... Niži sam od tebe, ali kako ja moram malo klackat na stranu da bi se oslonio na pod punim stopalom, mislim da ti ni visina ne bi trebala bit neki problem, visok je to motor. U svakom slučaju, go for it...  (y)
 
najbolji izbor ti je polovni husaberg (y)

raspitaj se tu po forumu, mislim da ih neki lik iz novog zagreba dila po dobroj cijeni (y)
 
tutankamon said:
najbolji izbor ti je polovni husaberg (y)

raspitaj se tu po forumu, mislim da ih neki lik iz novog zagreba dila po dobroj cijeni (y)





:shock: Ne mislim da traži nešto tako divlje, ako gleda klx-a...