Pocket Bike

Motorista_

New member
Gdje u Hrvatskoj da kupim Pocket Bike za normalnu cjenu?
Dali zna neko?
 
bilo je na oglasniku po 500 eura. pogledaj ako ima jos
 
najozbiljnije. imam jednog malo vozenog u hr. a i nije mi iz D problem dofurat jos jedan, daleko jeftinije od 500 ojra. ja ga za 350 dam
 
speed attack said:
najozbiljnije. imam jednog malo vozenog u hr. a i nije mi iz D problem dofurat jos jedan, daleko jeftinije od 500 ojra. ja ga za 350 dam

Hajde daj mi poslaji malo podataka i slicica ako imas na pp, pa da se dogovorimo.
:wink:
 
Imas one kineske za oko 3000kn, ali sam cuo da su full losi. Inace su ti Pollinijevi oko 1000€, ali garantirano izvrsni

http://www.x-motoworld.com/mini_motori.htm
 
za zajebanciju su i ovi kineski dovoljno dobri. aparat za varenje i mali kucni tuning i bike je ok i za nas, ne samo za djecicu. a polinijev il blatin je too much love za motorcici za klince il zajebanciju.
 
legendarni su ti bajkovi... :cool: :cool:
nisam informirana, jel bi se to moglo voziti po cesti kao registrirano vozilo?
 
Sonia said:
legendarni su ti bajkovi... :cool: :cool:
nisam informirana, jel bi se to moglo voziti po cesti kao registrirano vozilo?
ovaj koji ja imam nemas sanse registrirat, nema svjetla, zmigi ma nicega nema, same gassssssssssss
 
speed attack said:
Sonia said:
legendarni su ti bajkovi... :cool: :cool:
nisam informirana, jel bi se to moglo voziti po cesti kao registrirano vozilo?
ovaj koji ja imam nemas sanse registrirat, nema svjetla, zmigi ma nicega nema, same gassssssssssss

ma glavno da on ide i da se možeš ganjat po okolnim cestama ;)
 
sjećam se prije nekoliko godina je to jedan tip ganjao po korzu na pagu, onak sred gužve, trgala sam se od smijeha pogotovo što je tip imao 90+ kg otprilike :LOL: :LOL:

al su se ljudi izmicali :mrgreen:
 
ja imam jos koju kg vise i ganjao sam ga po Varazdinu i okolici sad kad sam mado bio
 
speed attack said:
ja imam jos koju kg vise i ganjao sam ga po Varazdinu i okolici sad kad sam mado bio

ajd stavi slikice ako imaš, baš me zanima kak tvoj bajk zgledi
 
ma bile vec fotke na forumu kad sam s klincem iso to isprobat malo
 
tebi kak zemlaku morem jednoga jeftinoga srediti