Pocket_Bike_Hard Crash

Kawabiker

Active member
Vidim da mnogi nisu skužili link, pa evo da podijelim sa svima prvi snimljeni crash Pocketa....... :bicikler:

Shit happens........ :mrgreen: :mrgreen:

http://rapidshare.de/files/11628093/Pocket_HardCrash.MOV.html
 
A lijepo sam ti govorio da je to za djecu :mrgreen:
 
Tko leti visoko, nisko pada :jesus:
 
Vidio sam film ali nisam skuzio kako si se izvrnuo, sta se desilo?

Malo je dosadno tako u krug, sta ne? :misli:  :D
 
Dr.DUKE said:
Vidio sam film ali nisam skuzio kako si se izvrnuo, sta se desilo?

Malo je dosadno tako u krug, sta ne? :misli:  :D

Naletio na mrava i eto njesra!  :bicikler:
 
Dr.DUKE said:
Vidio sam film ali nisam skuzio kako si se izvrnuo, sta se desilo?

Malo je dosadno tako u krug, sta ne? :misli:  :D

:misli:Nije 8)

Ja sam sa fuzicem zaderao pa zveknuo. :mrgreen:
 
Dr.DUKE said:
Vidio sam film ali nisam skuzio kako si se izvrnuo, sta se desilo?

Malo je dosadno tako u krug, sta ne? :misli:  :D

Dosadno je kad se sam voziš, ali kad nas je više i kad padne trkica  (y), ali u svakom slučaju na stazi bi bilo bolje :wink:
 
Dr.Duke ...... ni ja ne žimku, ali mislim da je zapeo fuzić ko i Kingu, pregledao sam snimku 50 puta i još ne kužim..... :misli:
Malo je bez veze ali jbg, u nedostatku staze.......... :biker:
 
foggy said:
zagorac bus mi dal đir? :mrgreen:

(y) .........nema beda, ali ti si prevelik za to..... :mrgreen:
Da mi još igračku potrgaš.......mam te s urazumiteljem potapšam....... :boss: ........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BTW, ideš morgen s Bradom i menom na čvape...!?
 
nisam dobio nikakav poziv za cevase  :D ali mora biti fakat morgen, ono da do pol 12 sve bude pojedeno  :D
 
Bil sam prebrz, pa nisam stigel stati da uplatim........ :mrgreen: :mrgreen:

A snimi pedera kamermana kako se smije (neću navodit imena...khm...khm....).......nemrem vjerovati, čovjek umire...... :shock: :shock: ...... :mrgreen:
 
........ :pjevajuci:

Trebam prekidač za gašenje i fuzič desni, tj. bolje bi bilo odma par fuziča........ :mrgreen:
 
Tomi RR said:
Dosadno je kad se sam voziš, ali kad nas je više i kad padne trkica  (y), ali u svakom slučaju na stazi bi bilo bolje :wink:

da, da i onda dođe policija s svojim pocketom, uključi rotirke na njemu i juri za vama!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
Napravite si na parkingu neku mini pistu, stavite cunjeve i gasss. Ovako se trosi samo lijeva strana
 
cherokee said:
da, da i onda dođe policija s svojim pocketom, uključi rotirke na njemu i juri za vama!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ma nije mene frka da murija dode na pocketima, neg ak dodu na CBR-kam onda smo hebali jeza.
Svaki svog pod ruku i bris niz stenge :mrgreen: