pocketbike 3 tura

PRObike Bojan said:
Ja idem na granu pa kaj bude bude :shock: Javljam ishod...
nedaj se jebat od carinika. privatna osoba moze cariniti na granici robu do 5000kn ukupne vrijednosti, ma sta god oni rekli
 
Jolly,ako bude sve u redu,sutra poslije 14 dođi do mene po motor
 
Evo mene doma! Platio sam pdv na 700kn-174kn. Reko sam mu da je teta poslala igračku mojoj curici :mrgreen:. Bio je stvarno fer (y)

Inaće s Fillom sam dobio Marlboro naljke! Jel neko dobio Filla zabunom  :misli:???
 
PRObike Bojan said:
Evo mene doma! Platio sam pdv na 700kn-174kn. Reko sam mu da je teta poslala igračku mojoj curici :mrgreen:. Bio je stvarno fer (y)

Inaće s Fillom sam dobio Marlboro naljke! Jel neko dobio Filla zabunom  :misli:???

Na koji prijelaz si išo?
 
PRObike Bojan said:
Evo mene doma! Platio sam pdv na 700kn-174kn. Reko sam mu da je teta poslala igračku mojoj curici :mrgreen:. Bio je stvarno fer (y)

Inaće s Fillom sam dobio Marlboro naljke! Jel neko dobio Filla zabunom  :misli:???
mala isto dobila honda marlboro naljke :mrgreen:
 
jolly the roger said:
mala isto dobila honda marlboro naljke :mrgreen:

e jebat ga onda. ajd napravite si neke Fila nalje, ja placam
 
promil said:
Zasto kaj ima neke razlike?

al nemoj sad pitat na kojeg najbolje da ides???? :misli:


najbolje na onaj di nekog poznas :mrgreen: :mrgreen:
 
speed attack said:
al nemoj sad pitat na kojeg najbolje da ides???? :misli:


najbolje na onaj di nekog poznas :mrgreen: :mrgreen:


A jebi ga sad di placam to sve u SLO ili HR  :oops: :oops: :oops: :oops:
 
PRObike Bojan said:
Ima! Kod nas u Međimurju imaš dva velika, jedan srednji i dva mala granična prjelaza. Kužiš :misli:


Kuzim k...c!
 
speed attack said:
al nemoj sad pitat na kojeg najbolje da ides???? :misli:


najbolje na onaj di nekog poznas :mrgreen: :mrgreen:

Tak sam ja išo di nekog poznam, pa nas je baš taj poznati javno odjebo i reko da smo mi svi šverceri, da to tak nejde....bla bla bla

... :LOL:
 
phay said:
Tak sam ja išo di nekog poznam, pa nas je baš taj poznati javno odjebo i reko da smo mi svi šverceri, da to tak nejde....bla bla bla

... :LOL:


slabo ga poznas :mrgreen: :mrgreen: