pocketbike racing 2 tura hitno

demza said:
da... ali sta cu sa honda i nsr ? :LOL:

;)

Ja nisam dobio niti W od westa...nego 46, honda, usag i još neke gluposti, tak da ću morat nešt kemijat da poljepim donekle.
 
Tha Waynder said:
kaj bokte e     ja sam to telio iz slovenije ... ko će meni dat 500€?

:blahblah:  :mrgreen:
Nemam pojma o čemu pričaš!?  :shock: :mrgreen:
ja sam "pregovara" sa speed_om i jolly_em...
šta tebi treba platit!  :misli: :mrgreen:
 
phay said:
Ja nisam dobio niti W od westa...nego 46, honda, usag i još neke gluposti, tak da ću morat nešt kemijat da poljepim donekle.

prvo mi nije jasno zakaj želite besplatno reklamirat velke firme...
a onda ne znam u čemu je problem oko naljki..  poljepiš si kak god oćeš sa uloženih 30 kn... čovek ti ih izvuće i sve...

treće...

metnite si ovijes =)
 
Tha Waynder said:
prvo mi nije jasno zakaj želite besplatno reklamirat velke firme...
a onda ne znam u čemu je problem oko naljki..  poljepiš si kak god oćeš sa uloženih 30 kn... čovek ti ih izvuće i sve...

treće...

metnite si ovijes =)
jebote ovjes, nemora sve bit mekano ko ona tvoja omega :jesus:
 
Tha Waynder said:
prvo mi nije jasno zakaj želite besplatno reklamirat velke firme...
a onda ne znam u čemu je problem oko naljki..  poljepiš si kak god oćeš sa uloženih 30 kn... čovek ti ih izvuće i sve...

treće...

metnite si ovijes =)

Ma nije meni tolko do naljki, nego velim kaj sam ja dobil tak da Demzu utješim. :D
 
gloginjaR said:
:blahblah:  :mrgreen:
Nemam pojma o čemu pričaš!?  :shock: :mrgreen:
ja sam "pregovara" sa speed_om i jolly_em...
šta tebi treba platit!  :misli: :mrgreen:

Čovjek priča o €urima!
 
phay said:
Čovjek priča o €urima!

Ma nije mi jasno zašto mene citira?  :misli:
:mrgreen:
 
Ljudi, nemojte krivo shvatit, samo sam nastavio sa zajebancijom pošto je Tha Waynder spomenuo 500 €ura, a tebe citiram jer si reko da nemaš pojma o čemu on priča. Nadam se da si shvatio :misli:
 
uff

ma izljepio sam svoga.. ni ne izgleda lose... samo sto su platike bile full masne pa sam se izhebao s brisanjem

hebe me prednja kocnica.. izkocio je prednji feder iz onog distancera... ne znam kakva kljesta su koristili za postavljanje onog osiguraca, jer ja nemam ni jedna s tako malim pipcima na vrhu!

matice i vijci su za kujac... premekani i navoji nis ne valjaju!
 
Evo, ja svog malo obrađivam, naravno tu je i znatiželja....

...slike su slikane s mobom, pa ono, kakve su takve su....

....trenutno je bez oklopa



....legendarna gljiva na mjestu...



...najvjerojatnije ću i znat kak brzo idem....



....a ovo mi nikak nejde u glavu....niti 1 cm između rezervoara i grane auspuha.....



 
phay said:
....a ovo mi nikak nejde u glavu....niti 1 cm između rezervoara i grane auspuha.....

ti bar imas razmaka, moj tank lezi na spulji... stavio sam alu foliju izmedju, valjda ce imati nekog efekta...
 
demza said:
ti bar imas razmaka, moj tank lezi na spulji... stavio sam alu foliju izmedju, valjda ce imati nekog efekta...

Stavi ti onda nešto više od jedne alu folije...
 
nemojte se zapalit još u vožnji!! :shock:  :vatrica: :mrgreen:


phay said:
Ljudi, nemojte krivo shvatit, samo sam nastavio sa zajebancijom pošto je Tha Waynder spomenuo 500 €ura, a tebe citiram jer si reko da nemaš pojma o čemu on priča. Nadam se da si shvatio :misli:

Ček sad!  :mrgreen:

fakat mi nije jasno!  :shock: neštoo je se pobucalo!?  :mrgreen: :misli:
1.nije mi jasno zašto je mene Tha Waynder citira i spominje 500eur* (dok sam se ja zahvaljiva speedu i jolly_u) :misli: :misli: :mrgreen:
i umijesto da se javi Waynder i obijasni meni bedaku  :mrgreen: (jel vijerojatno nisam upratio) :bonk: :letim:

Ti sad mene citiraš i govoriš ono što sam ja već pita!?  :misli: :mrgreen:
TOTALL  :mrgreen:
:confused2:
 
Treba uskoro otvorit i podforum s nazivom prerade mini moto!  :mrgreen: :mrgreen:

Imam osjećaaj da kad se izvozamo i ispadamo.. tj:izRazbijamo platiku, i sataremo mašinu..
da će bit prerada samo takih!?  :LOL: :LOL:
Ja već razmišljam kako ću ugurat mašinu od Vespe!?  :misli:
(y)
 
Upravo sam se vratio s vožnje.  (y)

Ak je netko vidio malo prije luđaka na pocketu koji juri po Španskom i to na cca -5oC, bio sam to ja! Mogu vam reć da dobro ide i da mi je samo prve dvije minute malo trokiral dok se nije zagrijal. Zadovoljan sam (y)

Još jednom Speed i Tomee, velika HVALA na usluzi! (y)

Moramo to zalit :piva: