Podesavanje ventila, Duc 1000 DS?

Cortez

New member
Brzinsko pitanjce..
Tko, gdje i posto u HR zna kak treba odraditi
stelanje ventila na dukcu sa 1000DS zracnjakom?

Slobodno navedite i eventualne druge troskove
redovnog odrzavanja te masine, ali ventili
me najvise zanimaju.

Thnx!Brzinsko pitanjce..
Tko, gdje i posto u HR zna kak treba odraditi
stelanje ventila na dukcu sa 1000DS zracnjakom?

Slobodno navedite i eventualne druge troskove
redovnog odrzavanja te masine, ali ventili
me najvise zanimaju.

Thnx!







 
Zna više ljudi, ali dali ima s čim - nema.
Dakle najsigurnije i najbolje rješenje je u ovlašteni Ducati servis kod Tončija(091 520 65 77) u Zg na staroj samoborskoj (u dvorištu iza trgovine Tembo sport-Ducati i Pit stop kafića).
Tonči je vrhunski majstor i ovo je citat monsteraša sa jednog drugog foruma:

Hahaha, ili kako bi to Mastercard rekao:
*Put na servis - 200kn
*Servis - 1500kn
*Vrijeme u Tončijevoj radionici - Neprocjenjivo




 
jel to onakva mašina na kakvoj ni ja nisam trebao znati naštelati ventile ? ...  :LOL:

ali svakako je preporuka ovlašteni servis, upravo zbog pločica za štelanje koje vjerovatno nema nitko na lageru osim njih ....  (y)
 
U Hrvatskoj ima strašno puno seoskih majstora koji znaju napravit sve, tako i naštelat Desmodromiku. Ne kažem da je to naučna fantastika ali kažem da se veliki postotak takvih popravaka vrlo brzo nakon tih intervencija nađe kod Tončija. Pa ti sad izvlači zaključke. :jesus:
 
gle vraga.... a kanta napravila već par tisuća nakon što je izašao i radione (moje, jelte)...  :jesus: :jesus: ... pa možeš i ti izvući zaključak...  :jesus:

P3222719.jpg


P3222709.jpg


samo ja opet napominjem ... posao bi bio bar duplo brže gotov da je rađen kod Tončija jer je ovaj imao sve dijelove na lageru ... no, moram napomenuti i to da su kod Tončija dijelovi i do 5 puta skuplji nego ORIGINALNI Ducati dijelovi u Njemačkoj ...  (y)
 
No, onda i ja moram napomenut da to nisu dijelovi kod Tončija nego kod ovlaštenog uvoznika. :jesus:
 
upravu si... jer ista je cijena i kod Lavada ....  :mrgreen:
 
Uvoznici ili distributeri ne formiraju cijene za dijelove i opremu već ih formira Ducati tako da je cijena kod svih dilera bilo u Italiji, Njemačkoj ili Hrvatskoj  ista (osim razlike u porezu). Uostalom Ducati ima na ducati.com i web shop pa se možete sami uvjeriti u to...  8)
 
možeš ti pričati šta hoćeš, ja znam koliko sam ga platio u Dojčlandu ...  :jesus: