Podesiva ručica(...kakogod) mjenjača

Status
Not open for further replies.

Pedrosa

New member
Naime sa čizmama mi se javlja problem jer mi ručica dođe na sam vrh prstiju pa nekad zna skliznut kad đaltam ,i nekako mi je ful nesigurno...
e pa sad,znam da je bilo tih podesivih samo ne znam di,a ovu mi se ne da pili skračivat fušarit itd.
pa ako neko zna di i cijenu po mogućnosti  (y)
 
Billy the Kid said:
Naime sa čizmama mi se javlja problem jer mi ručica dođe na sam vrh prstiju pa nekad zna skliznut kad đaltam ,i nekako mi je ful nesigurno...
e pa sad,znam da je bilo tih podesivih samo ne znam di,a ovu mi se ne da pili skračivat fušarit itd.
pa ako neko zna di i cijenu po mogućnosti  (y)

u cem je problem???  u visini ili duzini

meni je s cizmama bio problem zavuc stopalo ispod mjenjaca kako je bio original podesen

5 min posla, i nastelano da pase 8)
 
speed attack said:
u cem je problem???  u visini ili duzini

meni je s cizmama bio problem zavuc stopalo ispod mjenjaca kako je bio original podesen

5 min posla, i nastelano da pase 8)
u dužini,po visini mogu podešavat,ali po dužini ne
a imam nogu 41 i Sidi ima onu petu koja ide iza fuzića i onda jedva dotaknem mjenjač.pa moram držat petu na fuziću cijelo vrijeme  :?
 
Boki RR said:
kaj si lijen!!! ti kad jednom namjestis nogu na fuzic vise ne mices, a?  :palacdolje:
:mrgreen: :mrgreen: (y)


on misli da je to ko auto

slozit i nalaktit se na oslonac u sredini, ruku na mjenjac i ne mrda nikud 8)
 
Billy the Kid said:
u dužini,po visini mogu podešavat,ali po dužini ne
a imam nogu 41 i Sidi ima onu petu koja ide iza fuzića i onda jedva dotaknem mjenjač.pa moram držat petu na fuziću cijelo vrijeme  :?

a to kao ostale čizme nemaju petu pa je lakše mjenjat  :shock:
kod mjenjanja brzina malo se "raskomoti" i pomakni nogu unaprijed.....mislim da ti je jeftinije i brže nego pilit,varit i radit promjene  :misli: mada ne vjerujem da ne stigneš do polugice ...
 
pa gle ljudi...
prvi put u životu imam čizme i zaključio sam da bi peta trebala doć iza fuzića i zašto onda ne naštelat ako se može  :misli:
alo dobro ona ću mjenjać dić gore i s petom na fuziću bit...
2 Boki RR,pa o tome se i radi,mico bi je ali ne mogu,kad je maknem s mjenjača treba dosta da ju vratim jer je moram sa strane gurat unutra jer mi ne stane ovako(ako idem s petom na fuzić) a ako ne idem,onda sa vrhom prstiju šaltam(prilično nesigurno)
 
Billy the Kid said:
pa gle ljudi...
prvi put u životu imam čizme i zaključio sam da bi peta trebala doć iza fuzića i zašto onda ne naštelat ako se može  :misli:
alo dobro ona ću mjenjać dić gore i s petom na fuziću bit...
2 Boki RR,pa o tome se i radi,mico bi je ali ne mogu,kad je maknem s mjenjača treba dosta da ju vratim jer je moram sa strane gurat unutra jer mi ne stane ovako(ako idem s petom na fuzić) a ako ne idem,onda sa vrhom prstiju šaltam(prilično nesigurno)

pa gle Ti......
ja sam zakljucio da ti pojma nemas. inace, motor se vozi, da se vrhom stopala, iliti na prstima stoji na fuzicu

i za svako saltanje je potrebno pomicanje

nikam peta nebi trebala doc 8)
 
speed attack said:
pa gle Ti......
ja sam zakljucio da ti pojma nemas. inace, motor se vozi, da se vrhom stopala, iliti na prstima stoji na fuzicu

i za svako saltanje je potrebno pomicanje

nikam peta nebi trebala doc 8)
da to znam , o bokte    :shock:
ali to pomicanje nebi trebalo bit da ja nogu ubacuje s boka jeli tako?
ja je moram vadit sastrane i onda uguravat unutra,pa sam mislio da bi bilo jednostavnije da ju samo skliznem dole..
dali tebi kraj one debele pete dođe do fuzića ili si petom na fuziću,samo to te pitam
 
Billy the Kid said:
da to znam , o bokte    :shock:
ali to pomicanje nebi trebalo bit da ja nogu ubacuje s boka jeli tako?
ja je moram vadit sastrane i onda uguravat unutra,pa sam mislio da bi bilo jednostavnije da ju samo skliznem dole..
dali tebi kraj one debele pete dođe do fuzića ili si petom na fuziću,samo to te pitam

da, tak je. nema ubacivanja s boka

ali ak pomaknes polugu mjenjaca blize fuzicu, jos ces teze zavlacit cizmu pod mjenjac

a za lakse podvlacenje cizme pod mjenjac, probaj ga malo podic prema gore, pa da vidis dal ce bit jednostavnije.
 
speed attack said:
da, tak je. nema ubacivanja s boka

ali ak pomaknes polugu mjenjaca blize fuzicu, jos ces teze zavlacit cizmu pod mjenjac

a za lakse podvlacenje cizme pod mjenjac, probaj ga malo podic prema gore, pa da vidis dal ce bit jednostavnije.

ali ako dignes previse gore trebat ces dizat cijelu nogu da zasaltas nizu...

a ovo da nema ubacivanja s boka... ja ubacujem nogu pod mjenjaca tak da drzim petu na fuzicu i kruznim pokretom u lijevo i dole pa pod mjenjac i u visu. to je prakticki ubacivanje s boka. jer da bi uso pod mjenjac ravno onda bi trebao vuc nogu po fuzicu a to nikak ne ide!



 
Boki RR said:
ali ako dignes previse gore trebat ces dizat cijelu nogu da zasaltas nizu...

a ovo da nema ubacivanja s boka... ja ubacujem nogu pod mjenjaca tak da drzim petu na fuzicu i kruznim pokretom u lijevo i dole pa pod mjenjac i u visu. to je prakticki ubacivanje s boka. jer da bi uso pod mjenjac ravno onda bi trebao vuc nogu po fuzicu a to nikak ne ide!

pa neces dic pola metra. ja sam mjenjac digo mozda 1cm. taman da saltanje u cizmama ide ko po loju, netreba zavlacit s boka i izvodit egzibicije.

u pocetku, samo s patikom imas feeling ko da je mjenjac malo previsoko, ali s cizmama sve5 (y)
 
Billy the Kid said:
da to znam , o bokte    :shock:
ali to pomicanje nebi trebalo bit da ja nogu ubacuje s boka jeli tako?
ja je moram vadit sastrane i onda uguravat unutra,pa sam mislio da bi bilo jednostavnije da ju samo skliznem dole..
dali tebi kraj one debele pete dođe do fuzića ili si petom na fuziću,samo to te pitam

a kakvu ti to debelu petu imas? imas neke posebne ortopedske cizme s ekstra petom? svi imamo istu petu!!!

moras radit s nogom i gotovo! kad to savladas onda bus skuzil da peta ima i svoje prednosti....  (y)
 
speed attack said:
pa neces dic pola metra. ja sam mjenjac digo mozda 1cm. taman da saltanje u cizmama ide ko po loju, netreba zavlacit s boka i izvodit egzibicije.

u pocetku, samo s patikom imas feeling ko da je mjenjac malo previsoko, ali s cizmama sve5 (y)

eto vidis... sto ljudi, sto cudi... sto zena, dvjesto s...

ja ga volim nisko, jer ak mi je visoko onda scurim s motora kod kocenja jer se ne mogu uprijet u fuzic. nisam se jos naucio s koljenima stisnut rezervar...  :misli: mislim da cu si malo zrezat rezervar da ga mogu lakse stisnut s nogama!  :mrgreen:
 
Boki RR said:
eto vidis... sto ljudi, sto cudi... sto zena, dvjesto s...

ja ga volim nisko, jer ak mi je visoko onda scurim s motora kod kocenja jer se ne mogu uprijet u fuzic. nisam se jos naucio s koljenima stisnut rezervar...  :misli: mislim da cu si malo zrezat rezervar da ga mogu lakse stisnut s nogama!  :mrgreen:
:misli: :misli: :misli:

kakve veze ima mjenjac dignut za 1cm s kocenjem :misli:

ali nevazno

moras radit s nogom i gotovo! kad to savladas onda bus skuzil da peta ima i svoje prednosti....

to stoji (y)

al nece on slusat. on bi nogu zacvikao i gotovo.

ok, billy, a kaj bus kad ga do 6 presaltas, nebus u nizu vise saltao :jesus:
 
speed attack said:
pa gle Ti......
ja sam zakljucio da ti pojma nemas. inace, motor se vozi, da se vrhom stopala, iliti na prstima stoji na fuzicu

i za svako saltanje je potrebno pomicanje

nikam peta nebi trebala doc 8)

to su te učili u autoškoli? ili na tečaju sigurne vožnje...? :LOL:

imam ja bolju ideju...šta će ti ta peta, otpili petu i to je to, nisi kauboj jbte...:mrgreen:

Boki RR said:
eto vidis... sto ljudi, sto cudi... sto zena, dvjesto s...

ja ga volim nisko, jer ak mi je visoko onda scurim s motora kod kocenja jer se ne mogu uprijet u fuzic. nisam se jos naucio s koljenima stisnut rezervar...  :misli: mislim da cu si malo zrezat rezervar da ga mogu lakse stisnut s nogama!  :mrgreen:

ja ne vjerujem...:lolcry: a šta radiš s rukama dok kočiš?? mašeš prolaznicima? :neznam:
 
bruno said:
to su te učili u autoškoli? ili na tečaju sigurne vožnje...? :LOL:

imam ja bolju ideju...šta će ti ta peta, otpili petu i to je to, nisi kauboj jbte...:mrgreen:

kaj bi me ucili

mene netreba ucit, ja znam 8)
 
ma da, ti si se rodio s čizmom na nozi...:mrgreen:

e imam još jednu pametnu ideju... :idea: a da proba dečko koledžicu obuć pa da vidi kako se šalta...?
 
bruno said:
ma da, ti si se rodio s čizmom na nozi...:mrgreen:

e imam još jednu pametnu ideju... :idea: a da proba dečko koledžicu obuć pa da vidi kako se šalta...?

opet si na nekim tabletama :mortal:


idi stuntaj 8)


bokte e.jel ti citas kaj pise :censored:
 
Status
Not open for further replies.