Poginuo mladi motociklist

Hornet-Ri

New member
Ode jos jedan mladi zivot! Decko 18 godina poginuo na skretanju za krizisce! Sta se je ovo pocelo dogadjati u roku 3 dana dva zivota su ugasena zbog motora :cry: :cry:

Pokoj mu dusi :cry:
 
Realistic_candle.gif
 
moja iskrena sucut svima onima koji su ga poznavali
 
:( tko zna šta je sa njim sada... možda su naša tijela samo način izražavanja neke vrste energije, koja se kao i sve pretvara iz jednog oblika u drugi, a način na koji odeš sa ovoga materijalnog svijeta ostane negdje zapisano u nekoj 10toj dimenziji... možda on uopće nije mrtav, nego je energija iz njegovog tijela pronašla neki drugi način izražavanja...
... :misli:... a možda i ne...
u svakom slučaju...laka ti bila zemljica
:(
 
:( :cry: 18 godina! to je bilo prebrzo, premlad je otišo. još je pred njim bilo puno kilometara, puno zavoja, puno toga ...
SAD JE NA VJEČNIM STAZAMA!
jednog dana ćemo se srest tamo. a kad dođem kući upalit ću motor i odvest krug za njega.
 
:( njega više nema... (pomoći nema)
bol i tuga ostaje onima koji su ostali iza njega (njima treba snaga za prebroditi ovaj težak trenutak koji će ostati trajno zabilježen u njihovim životima)
 
LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE! :mrgreen:
Ali tip je imao 18 god. on je još puno kilometara trebao preći! :(
 
Mlad,premlad :cry:
 
neke se stvari ne mogu izbjeći, evo danas je neki dedek s golfom izletio pred mene s lijeve strane ceste, uspio sam zakočit, on valjda nije uspio. Jako mi je žao što se to desilo. Moja sućut! Sada neka vozi vječnim stazama. :cry: 8)