Poginuo motociklist

Status
Not open for further replies.

MA-Zvone

Well-known member
Danas između 12-13 sati poginuo motociklist na cesti pokraj Krila Jesenica.Ne znam o kome se radi čuo sam na radiju.
 
Pa i prosle godine je tamo lik poginuo vozeci 120 kroz mjesto...

:(

R.I.P.
 
SPLIT - Na Jadranskoj magistrali danas je oko 13.30 sati poginuo 19-godišnji motociklist u sudaru s Renault Meganom. Do sudara je došlo zbog velike brzine motociklista koji je u zavoju prešao u suprotni kolnički trak sudarivši se s Reanultom. Nakon toga je od silne udarca proklizao zajedno s motociklom 30 metara te je na mjestu poginuo. (M. J.)

:(
 
evo ovo je moj prvi post i žalosno je što je baš u ovoj rubrici.
ja sam se nalazio u koloni kad je momak poginuo
momak se zove SREČKO i rodom je iz zagreba i ima negdje oko 35 god.
u split je došao prije jedno mjesec dana i kad je ugleda sunce i vrijeme rekao da se ne želi više vratit u zg.
inače je ratni vojni invalid i došao je kako je reka uživati u suncu.
vozio je žutog streetfightera by BUCO i taman jutros s menom je gleda kako da kupi gsx 1400.
šta više reči momak je bija zakon ,uvijek sretan i zajebant ...
neka mu je laka zemlja
 
Piše danas u novinama
Srećko Pammer (26) iz Novog Zagreba
R.I.P.
 
U teškoj prometnoj nesreći jučer oko 13.30 u mjestu Bajnice kod omiša poginuo je vozač motocikla!Nesreča se dogodila kada je motociklist najvjerovatnije zbog prevelike brzine,izgubio nadzor nad motociklom.Motocikl je udario u zaštitnu ogradu s desne strane ceste , a od siline udarca vozač je odbačen na rasvjetni stup u koji je udario glavom.Od ozljeda je na mjestu preminuo.zaštitna kaciga je pronađena pokraj motocikla pa če se naknadno utvrditi je li ju vozač nosio u trenutku nesreče!
R.I.P  :(
 
pa kud baš glavom po stupu..

interesantno je to.. stupovi su udaljeni i po vise od 20m jedan od drugoga, a tako cesto motorist od 20m praznog prostora pogodi 45cm stupa ili drvo..  :(

R.I.P.

nemojte vise ljudi !!!
 
Doc Luka said:
pokoj im duši
jel sada 19 g ili 26 g ili su dvojca poginula :misli:

Jel vezao kacigu ili ne  :misli:
Ak nije što mu vrijedi da ju je imao

danas u jutarnjem listu je ispravak dok slobodna dalmacija još nije objavila
( 36 godina )
 
Status
Not open for further replies.