POGINUO MOTORISTA (Loco)

Status
Not open for further replies.

Maarko

Member
Javljaju da je u ulici Braće Radić u Varaždinu prije pola sata poginuo motorista..zna ko kaj više?
 
Evo upravo sam i ja primila tužnu vijest....  :(
Išao je navodno prema TNT-u, sam na motoru....

Da, Loco je bio jedan od jačih bikera, svog suputnika (BMW) držao je čak u spavaćoj sobi, a oni koji su se doista kretali po moto susretima sigurno su ga viđali i imali prilike upoznati....

Počivao u miru.....  :(
 
:(  :(  :(

LOCO R.I.P.

ljudi dajete neka neko napiše  šta je bilo. ovo što sam ja čula nije ni malo lijepo  :? i odbijam to napisati ovdje dok neko ne potvrdi.
 
DeeDee said:
nije lijepo ovako javno pisati detalje nesrece.. iz postovanja prema poginulome.. detalje ako bas morate, onda na PP..

Ja sam za to da se detalji pišu i to upravo iz poštovanja i prema onima koje nema i prema onima koji još voze, ako detaljan opis spasi i jedan život, mnogo smo napravili.
 
Znači, nije bilo oduzimanja prednosti, kontakta ili sudara s nekim? Nogica se ne zatvori kad u vožnji dodirne asfalt?
 
Pa vidio sam ga u TNT-u u nedjelju kad smo mi bili na vožnji. U jebote, strašno.  R.I.P.
 
pa zar je več počelo pa prvi mjesec je  :( :( :( strašno
 
evo.. došel ja.. kak da počnem.. prvo R.I.P.  :(
ljudi.. ja sam došel na mjesto nesreće pol minute nakon toga.. ljudi su samo stajali sa strane i derali se jedan na drugog da mu pomogne ali naravno ništ od njih... ja sam potrčal, okrenul ga na bok i videl ko je to zapravo, probal dal je živ ali nažalost.. nije ga više bilo.. hitna je došla za 3min. makar imaju 100m do mjesta nesreće ali..  :( :( :(
 
NUCLEO said:
evo.. došel ja.. kak da počnem.. prvo R.I.P.  :(
ljudi.. ja sam došel na mjesto nesreće pol minute nakon toga.. ljudi su samo stajali sa strane i derali se jedan na drugog da mu pomogne ali naravno ništ od njih... ja sam potrčal, okrenul ga na bok i videl ko je to zapravo, probal dal je živ ali nažalost.. nije ga više bilo.. hitna je došla za 3min. makar imaju 100m do mjesta nesreće ali..  :( :( :(

najteze je kad si uz njega a nemozes pomoci  :( :(
 
NUCLEO said:
evo.. došel ja.. kak da počnem.. prvo R.I.P.  :(
ljudi.. ja sam došel na mjesto nesreće pol minute nakon toga.. ljudi su samo stajali sa strane i derali se jedan na drugog da mu pomogne ali naravno ništ od njih... ja sam potrčal, okrenul ga na bok i videl ko je to zapravo, probal dal je živ ali nažalost.. nije ga više bilo.. hitna je došla za 3min. makar imaju 100m do mjesta nesreće ali..  :( :( :(

A dobro, jel znaš pravi uzrok nesreće? Jer, bilo je maloprije na TV-u, kažu prevelika brzina, ali se meni nije ni približno učinilo tako. Motor samo leži kraj ceste, praktički u originalnom stanju, nigdje tragova ikakvog kočenja...
 
Rivi said:
A dobro, jel znaš pravi uzrok nesreće? Jer, bilo je maloprije na TV-u, kažu prevelika brzina, ali se meni nije ni približno učinilo tako. Motor samo leži kraj ceste, praktički u originalnom stanju, nigdje tragova ikakvog kočenja...

Nisu rekli velika brzina nego staru frazu neprilagođena. Uglavnom policija je izvjestila da je izletio je sa ceste i navodno udario u stup pa u kuću.
 
Loše nam je završila godina,ali još gore nam je nova počela...žalosno.

R I P
 
Mene ovakve vijesti strašno pogode iako čovjeka ne poznam. Mogu si misliti kako je vama koji ste ga poznali. Gledala sam i ja sad maloprije u vijestima i baš mi je čudno izgledalo. Sad mi je jasno zašto.
Čuvajte se ljudi!

R I P  :(
 
speed attack said:
ovo mi zvuci ludo
svi koji na takav nacin idu rjesavat neki problem, stavljaju si omcu oko svoga vrata.....

Kad se ti šalteri pokvare i počnu raditi probleme kod paljenja, najlakše je premostit spoj i vozit se dalje.. Iako u ovome slučaju sumnjam da je otvorena nožica bila razlog nesreće..

Zrak je već topli, ali ceste dugo ostanu slinave od kondenzacije vlage.. naročito na sjenovitim mjestima. Dovoljno je samo prikočiti, i gubi se pravac kretanja..
 
palomas said:
Kad se ti šalteri pokvare i počnu raditi probleme kod paljenja, najlakše je premostit spoj i vozit se dalje.. Iako u ovome slučaju sumnjam da je otvorena nožica bila razlog nesreće..

Zrak je već topli, ali ceste dugo ostanu slinave od kondenzacije vlage.. naročito na sjenovitim mjestima. Dovoljno je samo prikočiti, i gubi se pravac kretanja..

neznam jel je njemu brikanje bilo presudno il ne

al cuo sam pricu kako je prije par godina u Pozegi neki tip na starom Gixxu pojurio na autoput, spustene nogice, i u lijevom nagibu izgubio kontrolu, zbog spustene nogice. i to je platio zivotom :?
 
speed attack said:
neznam jel je njemu brikanje bilo presudno il ne

al cuo sam pricu kako je prije par godina u Pozegi neki tip na starom Gixxu pojurio na autoput, spustene nogice, i u lijevom nagibu izgubio kontrolu, zbog spustene nogice. i to je platio zivotom :?
yamaha... 1000  :misli: ... i nije platio životom, ali je najebo gadno.. (Pajo)
i danas ima posljedice pada, a prošlo je 10ak godina...  :?
 
Status
Not open for further replies.