POGINUO MOTORISTA (Loco)

Status
Not open for further replies.
strasilo said:
yamaha... 1000  :misli: ... i nije platio životom, ali je najebo gadno.. (Pajo)
i danas ima posljedice pada, a prošlo je 10ak godina...  :?

zanm da je nesto bilo
soma ccm i gadno nesto

danke für die Info
 
speed attack said:
zanm da je nesto bilo
soma ccm i gadno nesto

danke für die Info
nije sad tema za to, ali nisam sad ni ja 100% načisto jel bila yamaha...  :misli: ... a vidim se s likom svaki dan...
ajd pitam ga sutra, pa javim sve...
 
Ja sam bil tam kad se to dogodilo a znam se s deckima iz PU Varazdinske pa sam prisustvoval  uvidaju.Vozil se po Brace Radica prema TNT-u,tam je blagi lijevi zavoj i na pocetku tog zavoja je saht koji je par centimetri ispod razine asfalta.
Tu se motor vjerojatno malo stresel i nogica se spustila jos ako je onaj feder na nogici bil slabi netreba joj puno da se spusti.Nema to veze sa salterima ni premoscivanjima jer je taj bmw star trideset godina. Neka gospoda je dala izjavu da je on gledal prema dole i da je pokusaval dici nogicu i da se nije brzo vozil. Medutim u meduvremenu kak je gledal dole naletel je na rubnik popel se na rubnik i udaril u metalni stup od rasvjete.
Motor je prosel s lijeve strane stupa a on s desne,kaciga je bila na travi par metara prije njega kaj znaci da mu se pri udarcu skinula ili da nije bila zavezana.Na podu je bila nekakva metalna ploca i plasticna cijev nekaj od toga mu je prerezalo vrat.Neznam od kud su ti dijelovi,od motora nisu.Dal su od stupa ili necega vezanog uz cestu neznam.Motor je bil isto dosta razbit bez obzira kaj nije tak zgledalo.Pocivao u miru
 
U svakom slučaju, onak preliminarno, izgleda da ima štofa za tužbu protiv cestara...
 
Sledgehammer said:
U svakom slučaju, onak preliminarno, izgleda da ima štofa za tužbu protiv cestara...

na ovu temu bi ti se iggy mogao javiti...
 
Ne treba meni, ja mu ne mogu više pomoći.

Ali bi mogao jedan dobar odvjetnik koji se bavi prometom...
 
da evo došel iz tnt-a i sve saznal.. bilo je tak kak međimurec veli, kočenja uopće nije bilo.. ta nogica ga je već jedno vreme zezala i eto.. e sad videl sam i ja to (bilo je nekakvo željzo, mislim da poštanski sandučić i kolko se sjećam  napol razbijen žlijeb).. a ko zna.. murja je rekla da ima ta dva očevica.. ali kolko sam čul kriva je vjetrobranska zaštita
 
Znali smo se preko 30 godina. Znali smo se zajedno napiti... Znali smo se dobro zabavljati.... Sad te više nema... Bok Pučo ! Iskrena sućut supruzi i familiji. Spens
 
NUCLEO said:
da evo došel iz tnt-a i sve saznal.. bilo je tak kak međimurec veli, kočenja uopće nije bilo.. ta nogica ga je već jedno vreme zezala i eto.. e sad videl sam i ja to (bilo je nekakvo željzo, mislim da poštanski sandučić i kolko se sjećam  napol razbijen žlijeb).. a ko zna.. murja je rekla da ima ta dva očevica.. ali kolko sam čul kriva je vjetrobranska zaštita

Da.... nažalost usmrtio ga je žlijeb koji mu je pao na vrat.... Pokušavajući vratiti nogaru (koja se kako je već napisano u vožnji spustila) izašao je iz zavoja na pločnik, lupio u stup i kuću s koje je taj nesretni žlijeb pao.... To je zadnja informacija. Iako je razlog smrti utvrđen na mjestu nesreće, rađena je i obdukcija.... Vrijeme sahrane još nije dogovoreno, ali trebalo bi se sutra znati.


Sahrana je sutra, 11.01.2007.god. u 14h na varaždinskom groblju.
 
Status
Not open for further replies.