poginuo motorista u Belišću

Status
Not open for further replies.

badja

New member
jučer popodne poginuo dečko 22 god. Naravno, opet nije bio kriv motorista neka kretenska kamionđija nepropisno skretao.
 
badja said:
jučer popodne poginuo dečko 22 god. Naravno, opet nije bio kriv motorista neka kretenska kamionđija nepropisno skretao.

Ime i prezime pokojnika ????
 
AnteK said:
Ime i prezime pokojnika ????
Nemoj me držati za riječ, mislim da se preziva Prelčec (tako mi je stara rekla). I to na potezu kad se skrene za most prije onog zavoja.


R. I. P. :(
 
sandy prelčec?
 
C/P vecernji list

OSIJEK - Od posljedica prometne nesreće, koja se jučer popodne dogodila u Belišću, noćas je u osječkoj Kliničkoj bolnici preminuo 22-godišnji vozač motocikla, izvijestila je danas osječko-baranjska Policijska uprava.

Nesreća se dogodila u Ulici kralja Tomislava, u trenutku kada je vozač (1957.) iz Josipovca teretnog vozila osječkih registracijskih oznaka, zbog nepropisna i neoprezna skretanja na obližnje parkiralište, udario u motocikl kojim je iz suprotnog smjera dolazio motociklist Sandy Prelčec.

Teško ozlijeđeni motociklist, koji je pri padu udario zaštitnom kacigom u metalni prometni znak, prevezen je vozilom Hitne pomoći u osječku Kliničku bolnicu, gdje je, noćas oko 2,15, preminuo od posljedica zadobivenih ozljeda.

Protiv vozača, koji nije imao alkohola u krvi, slijedi kaznena prijava.

R.I.P.
 
strava s njim sam išo u srednju, ak je to taj sandi, kontam da je. ne mogu vjerovat
R.I.P.
 
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.