Poginuo prijatelj

Status
Not open for further replies.

Kico Replica

New member
Evo dosao sam iz skole , s vjestima da mi je prijatelj iz razreda poginuo na motoru (Patrick Bello 1990-2008) Imao je Apriliu rs 125 (98/99god), naime pricao je da mu je motor bio nesto pokvaren , a i decki iz razreda su mi rekli da nije isao svojim motor , vozio je bez kacige oko 23h (24.travanj.2008) .... u dalje neznam ako tko zna sto o tome kako je to bilo da javi .. to se dogodilo u Pleternici koliko sam informiran i inace je iz tog mjesta zivio je tu .. !

      Ja jos uvjek nemogu vjerovat.. od jutros suza za suzom ide.. bio mi je jako dobar prijatelj , stvarno legenda .. zajebavao se uvjek .. ma dusa od covjeka..

      Bas profesor prica pod nastavom da je bio stvarno super lik i da mu se svidalo sto izvaljuje fore poput necu ja vise u skolu iden skupljat boce.....

ma ono .. javim se kad dodem malo sebi ..


R.I.P Patrick bio si legenda i ostat ces .. pokoj ti u dusi .. !

      :( :( :(
 
24. travanj 2008 - 
Kod Požege 23. travnja oko 17.45 sati na području Pleternice u mjestu Svilna dogodila se prometna nesreća u kojoj jedna osoba poginula.
Nesreća se dogodila kad je P. B., upravljajući bez zaštitne kacige na glavi neregistriranim motociklom marke aprilia, zbog brzine neprilagođene uvjetima na cesti, udario u osobno vozilo marke opel vectra, kojim je ispred njega upravljala I. R.
Od zadobivenih ozljeda nesretni je vozač preminuo u Općoj bolnici u Požegi , u 21.50 sati.


http://www.mup.hr/8681.aspx
 
Status
Not open for further replies.