Poginuo vozač na GSX-R 600

Status
Not open for further replies.

DADO PU

Active member
Dana 31.ožujka 2007.g. oko 19,30 sati 24-godišnji Vedran Česnik upravljao je motociklom SUZUKI GSX-R 600 županijskom cestom Labin-Koromčno u smjeru Labina.Dolaskom na ravni dio ceste u mjestu Salakovci uslijed neprilagođene brzine izgubio je nadzor nad motociklom,prešao na lijevu stranu kolnika,pao i u klizanju udario u prednji dio teretnog vozila koji se kretao iz iz suprotnog smjera.U prometnoj nesreći Vedran Č. je smrtno stradao.

 
Nadao sam se da necu morati nikad pisati u ovoj rubrici foruma o nekom prijatelju,nazalost moram danas.
Jucer oko 19:15 na cesti Koromacno-Labin,pored mjesta Salakovci, poginuo je moj dobar prijatelj Vedran Česnik.
Sa svojim GSX-R om krenuo je iz mjesta Salakovci prema Labinu i iz jos neutvrdenih razloga izgubio kontrolu nad motorom te pao.U tom trenutku iz suprotnog smjera naislo je vozilo vucne sluzbe i nazalost Vedran je imao tu nesrecu da je proklizao bas ispod kamiona.
Vozac vucne sluzbe nije mu oduzeo prednost i pokusao ga je izbjeci skrenuvši naglo u desno,no nazalost pomoci nije bilo.
Vedran je bio jedna osoba bez trunke zla,pun dobrote i prijatelj kojega cu pamtiti za uvijek.
Nije bio osoba koja je ludovala s motorom,bio je roker,pravi biker u dusi koji bez motora nije htjeo zivjeti i znam da i sad u ovom trenutku brije po nekoj nebeskoj cesti i gleda nas!
Sutra cu dati detaljnije informacije u vezi sprovoda i "dira" s motorima nakon sprovoda.

Vedrane neka ti je laka zemlja i beskrajne nebeske ceste gdje ce ti pogled sezati u nedogled!

 
nema tih riječi koje mogu opisati bol koju osjećam,
ljudi u životu imaju mnogo poznanika i jako malo prijatelja , upravo je čezo bio jedan nezamjenjivi
dečko s motorom i glazbom u srcu i duši - tako je živio, takvog smo ga voljeli i nažalost tako nas je i napustio
15 min. prije tragičnog događaja tekle su posljednje pripreme i dogovori za nedjeljnju vožnju na grobnik, posljednje riječi "vidimo se ujutro oko 11", nasmijan i vedar,
upravo ga takvog želim pamtit
nije ga život mazio i pazio, nije mu bilo lako, vječno u nekakvim problemima, al za njega prepreke nije bilo jednostavno je uvjek imao toliko snage,
želje i volje da je uz svoje probleme nerjetko rješavao i tuđe
znao me je uvjek saslušat, bio je samnom u teškim trenucima i nikad nije odustao od moralne potpore, na čemu ću mu do vječnosti biti zahvalan

čezo prijatelju suze teku i neznam ako će stati , al znaj da nas ima koji ne zaboravljaju, koji će tvoju ljubav, žar i strast čuvati u sebi

a ti se vozi po nebeskim cestama i uživaj jer ovdje dole sigurno nećeš biti zaboravljen

licul

 
Sutra,u utorak odrzat ce se posljednji ispracaj naseg prijatelja Vedrana Cesnika u 17:00 sati na groblju u Labinu.Od 19:00-19:30 okupit cemo se svi s motorima kod Opskrbnog centra i zatim napravit jedan pocasni krug njemu na spomen,dobrodosli su svi bikeri.
 
Status
Not open for further replies.