Poginuo vozać Nexusa na Braču

Status
Not open for further replies.

Nike

Active member
danas oko 13.30 Kod Pučišća. 39 godina. Sudario se sa Fiat Tipom. Imao je kacigu
 
Nike said:
danas oko 13.30 Kod Pučišća. 39 godina. Sudario se sa Fiat Tipom. Imao je kacigu
:( :(
jer imaš još koj od informacija :misli:
jer se zna tko je kriv? :misli:
 
Iz Jutarnjeg:

Kod Pučišća na Braču poginuo motociklist

SPLIT - Kod Pučišća na Braču oko 13,30 sati u teškoj je prometnoj nesreći, u sudaru osobnog automobila i motocikla, poginuo 39-godišnji motociklist, izvijestila je glasnogovornica splitsko-dalmatinske Policijske uprave Marina Kraljević-Gudelj.

Na cesti između mjesta Pučišća i Pražnica na otoku Braču sudarili su se osobni automobil marke "fiat tipo", kojim je upravljao 33-godišnjak, i motocikl "piagio nexus". Motociklist je imao zaštitnu kacigu i na mjestu nesreće pružena mu je medicinska pomoć, no preminuo je od posljedica ozljeda u 13,45 sati.

Uzroci nesreće još se utvrđuju.

Očevid s policijskim službenicima obavljaju istražni sudac i prometni vještak.  (Hina)

http://www.jutarnji.hr//crna_kronika/clanak/art-2007,2,5,brac_nesreca,61256.jl
 
Moj čovik, moje misto, moja dretura.  :palacdolje:
dretura = ravni dio ceste od neki 250 m, tj. jedini takav dio ceste u krugu od 15 km. Tamo san i ja nekad sa 220 km/h kočio pred zavojem punim kamenja i žala sa strane a nerijetko sam slavio promašivši konje i tovare na tom dijelu.
Onda sam odlučio ne bit sam tovar pa kupio drugi motor i onda nisam prešao 140!
A tamo je zimi u tu uru uvik sve mokro od vlage a kako su mi rekli zvali su vještaka iz Splita jer im nije jasno ko je kriv, zasad.

Inače sudar je bio frontalni kako kažu tako da od nekoliko iljada kuna zaštitne opreme na njemu nije bilo neke koristi...
R.I.P.
 
Koliko ja znam auto je prešao na suprotnu traku...
 
Na Braču svi voze sa pretpostavkom da su sami na cesti, pogotovo zimi. U autu sam par puta spašavao glavu i vozio van ceste zbog takvih idiota.
A ako je to bilo na preglednoj ravnici, treba tretirati kao ubojstvo sa predumišljajem.
 
Ibiza said:
Na Braču svi voze sa pretpostavkom da su sami na cesti, pogotovo zimi. U autu sam par puta spašavao glavu i vozio van ceste zbog takvih idiota.
A ako je to bilo na preglednoj ravnici, treba tretirati kao ubojstvo sa predumišljajem.

Vožnja motora je uvijek na Braču opasna, ali u vrijeme maslinade preporučio bi samo samoubojicama. Onda iza svakog poljskog puta vreba neregistrirani reno4 sa zapaljenom lamelom(od prikolice pune maslina) koji izleću na glavnu cestu kao pračkom izbačeni
 
Status
Not open for further replies.