poketi -transport -važno

tomee

New member
odgovor javan za dečke koji bi da im se mini bajk dofura do zg

morate bit svjesni da nemogu doč na granicu i reč da to ide za peru ,štefa đuru i marka i neka mi posebno zaračunaju PDV na račun od npr 150 eura jer naravno oni će reč da ću ja to prodavat u nekoj trgovini a u biti ide sad ono najvažnije:CARINIK KAD VIDI NPR. 5 RAČUNA ZA 5 POKETA KUPLJENIH U ISTOM DUČANU ON IH ZBROJI I ŠALJE ME DA NAPRAVIM CARINSKE PAPIRE I CARINIM NPR NA JANKOMIRU(to sve jebeno diže troškove)

rješenje je da svak od vas uzme svoj poket, svoj račun na slovenskoj strani i dođe na našu prijavi plati pdv na protuvrijednost računa u kunama što je npr , na 150 eura cirka 150 kuna i legalno uvozi poket u zemlju


sve ovo vam pišem zato da svatite da je transport do grane jedno a carinske formalnosti drugo -laičkim rječnikom ko ne dojde po svoj poket ja mogu samo ga ostavit na granici jer u kombiju imam komercijalnu robu za carinit i dobijem blombu na kombi .

molim ekipu u prvoj i drugoj turi da svati to vrlo ozbiljno -nije mi problem dofurat pokete do grane ili se najdemo u PTUJU što je vama iz zagreba možda najjednostavnije i najbliže jer pičite na macelj doma,ali ovo preko grane je meni solo velik problem

stoga organizirajte se u aute,prikolice i slično po dvojica ,trojica  u aute i u sloveniju ,ovaj put to nebu prošlo bez vas


cijela priča bude zaigrala u idučem tjednu a vi se polako organizirajte
 
tak je planirano, samo do grane, a onda svaki svoj preuzima i ide dalje.
 
tak je blombira se i to je problem i onda bi trebalo reagirat i doć po njih na granu

najbolje svak po svoj ili dva jedna osoba da nemate problema bez veze

u ponedjeljak budemo točno znali kad se ide i kad se vrača da znate kad treba doć na granu ili u ptuj
 
daj reci koliki ti to kombi imas? jel moze i druga tura stat unutra(dakle 14-15 pocketa ukupno) ak stigne na vrijeme? da znam kako dogovorit prijevoz od grane/slovenije do zg( tj ako ne stane da ne dogovaram jos)
 
jolly the roger said:
daj reci koliki ti to kombi imas? jel moze i druga tura stat unutra(dakle 14-15 pocketa ukupno) ak stigne na vrijeme? da znam kako dogovorit prijevoz od grane/slovenije do zg( tj ako ne stane da ne dogovaram jos)
  sumnjam da bude druga tura kod mene do srijede.
a kombi mu je ogromni, stane tu i vise, samo je pitanje kolko tomee jos vozi robe, jer ipak, nejde on samo po pockete



al ovak, doma imam 9kom, a to ispadne paleta 1x1m i 180cm visine
 
speed attack said:
samo je pitanje kolko tomee jos vozi robe, jer ipak, nejde on samo po pockete

zato sam i pitao...glavno da moj stigne :peace: :peace: :peace: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust: :pistoles:
 
jolly the roger said:
zato sam i pitao...glavno da moj stigne :peace: :peace: :peace: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust: :pistoles:

a ak ti ja zurücknem lovu i zadrzim ga,a :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ajde Speed, daj gasa tam gore u Švabiji da i druga tura stigne na vrijeme da nam tomee sve dofura!
 
phay said:
Ajde Speed, daj gasa tam gore u Švabiji da i druga tura stigne na vrijeme da nam tomee sve dofura!


ja sam svoj dio rjesio. narucio i uplatio. a ak stignu do srede (y)
 
Tomee, što se mene tiče, nema beda, samo hjavi točno vrijeme i mjesto, ja možda dopičim sam, a možda i s Adamom...... (y)