Poklanjam rabljene gume Split

t0malito

Well-known member
bridgestone s23, 120 70 17, 180 55 17

zamjenjene malo prijevremeno pa ako neko slučajno želi izvući iz njih još koju tisuću-dvije-tri, ovisno o tome kako se vozi, može ih preuzeti u splitu, ako ne, idu u smeće. imaju oko 6000, stavljene prije 3 mjeseca.


IMG_3519.jpeg

IMG_3662.jpeg


prijatelj je svoje vozio do ovoga

55f7befe-9ab3-4bcc-9bad-52161404ca5a.jpeg
 
pa šta ne usRRečiš prijatelja..😂
stavio je novi set vec, a i njemu ide 190.
a sad bez zajebancije posto si ti stara iskusnjaRRa, mislis li da je ovo glupa ideja i da je ovo odma trebalo u smece? meni se cini da neko ko se laganije vozi moze odvoziti na ovome jos 3000 bez problema 🤷🏻‍♂️
 
nisam mjerodavan, ja isto vozim do konaca, ali to su bile gume koje kad izvozam grobnik, mogu još do karlobaga koji đir..uglavnom ne preporučam..
a ove tvoje bi ja još vozio bez problema..
ali sa cestovnim gumama nisam baš na ti..klizaju mi gdje d213 ide kao po tračnicama..
može slijedeće pitanje..😂
 
nisam mjerodavan, ja isto vozim do konaca, ali to su bile gume koje kad izvozam grobnik, mogu još do karlobaga koji đir..uglavnom ne preporučam..
a ove tvoje bi ja još vozio bez problema..
ali sa cestovnim gumama nisam baš na ti..klizaju mi gdje d213 ide kao po tračnicama..
može slijedeće pitanje..😂
e pa dobro onda, i mislio sam da se moglo jos na ovome voziti pogotovo kad vidis ovu zadnju gumu na prvoj slici, zato sam i pomislio da bi neko mozda uzeo, nije da sam zelio nekome dati smece, a u slucaju da je bila glupa ideja nije problem obrisati ili izignorirati.

ja sam malo ubrzao u zadnje vrijeme, ne da sam brz nego ubrzao naspram sebe od prije dva mjeseca, i puklo me da ocu probati nesto bolje pa sam zamijenio, zelio sam d212, ali trebalo je cekati iduci tjedan pa sam stavio supercorse sp v3 koje su bile
odma, i nakon prve voznje sam jako zadovoljan
 
  • Like
Reactions: roberto and go-go
Ja u zadnjih par mjeseci od kad sam ovu montirku za gume kupio, promijenio na moja dva i na jos 2-3 motora gume i frend sve "stare" poslao dole za Hercegovinu. Kazu moze to jos barem dvije sezone :mrgreen:
Evo on sutra ode dole, vozi 2 motora na prikolici i 3 potrosene gume uz njih.
 
Ja u zadnjih par mjeseci od kad sam ovu montirku za gume kupio, promijenio na moja dva i na jos 2-3 motora gume i frend sve "stare" poslao dole za Hercegovinu. Kazu moze to jos barem dvije sezone :mrgreen:
Evo on sutra ode dole, vozi 2 motora na prikolici i 3 potrosene gume uz njih.
a mogu mislit, ja kad vidim u koju istrosenu kocku punac pretvori svoju gumu i onda takvu drzi jos jednu cijelu sezonu, sve te stare bi za njega bile premium…
ta montirka mi je zakon, cini mi se kao dobra terapija i s gustom bi je odma uzeo i mijenjao sebi i prijateljima, pogotovo sad kad su cijene zamjene guma skocile, ali nemam garazu tako da jebiga
 
  • Haha
Reactions: t0malito
a mogu mislit, ja kad vidim u koju istrosenu kocku punac pretvori svoju gumu i onda takvu drzi jos jednu cijelu sezonu, sve te stare bi za njega bile premium…
ta montirka mi je zakon, cini mi se kao dobra terapija i s gustom bi je odma uzeo i mijenjao sebi i prijateljima, pogotovo sad kad su cijene zamjene guma skocile, ali nemam garazu tako da jebiga
IMG_20240714_075526.jpg

I moja dođe kocka 5 mjeseci 5k km :mrgreen:
IMG_20240224_165934.jpg
 
  • Like
Reactions: t0malito
Ja u zadnjih par mjeseci od kad sam ovu montirku za gume kupio, promijenio na moja dva i na jos 2-3 motora gume i frend sve "stare" poslao dole za Hercegovinu. Kazu moze to jos barem dvije sezone :mrgreen:
Evo on sutra ode dole, vozi 2 motora na prikolici i 3 potrosene gume uz njih.

koju si uzeo, znam da je bilo u nekoj temi..
 
koju si uzeo, znam da je bilo u nekoj temi..

Evo montirka:
Ako nemas balansirku, onda uzmi ovako u kompletu jer ce ti trebati i balansirka:

Vidim da danas imaju 40% popusta na sve, pa ako tko misli narucivati danas je pravo vrijeme :D
 
Vidis, i meni je to palo na pamet, ali ne vjerujem da cu pokusati. Ali na Intruderu sam zamijenio 18" 260 sa ovim. Jeste da su nas bila dvojica i da smo se dobro oznojili, ali je to bila i prva guma koju sam sa ovim cudom mijenjao pa dio znojenja ide i na neiskustvo.
Preporuka je svakako da imate nekoga da vam pomogne, ali inace sa dobrom pastom za mazanje ide ko po loju. Meni i frendu treba otprilike 5-6 minuta da bez zurbe skinemo i stavimo standardnu 180 17 gumu.