Poklanjam rabljene gume Split

Evo montirka:
Ako nemas balansirku, onda uzmi ovako u kompletu jer ce ti trebati i balansirka:

Vidim da danas imaju 40% popusta na sve, pa ako tko misli narucivati danas je pravo vrijeme :D

jegiba evo sad vidio da si dao link..danas je 30% 😂
taman dok malo proučim proči će popust..
kažeš valja..
a gume na motoru ne balansiram nikad, ni kod vulkanizera..
 
jegiba evo sad vidio da si dao link..danas je 30% 😂
taman dok malo proučim proči će popust..
kažeš valja..
a gume na motoru ne balansiram nikad, ni kod vulkanizera..
I ja sam prakticiral “ne balansirat”, ali vjeruj mi da je ogromna razlika, pogotovo na većim brzinama 🏎️

Ja sam uzel tomalitove gume, za frenda 😁
Tako da, prijavljujem se u forumsku sirotinju 🙋🏼‍♂️
 
  • Like
Reactions: roberto
I ja sam prakticiral “ne balansirat”, ali vjeruj mi da je ogromna razlika, pogotovo na većim brzinama 🏎️

Ja sam uzel tomalitove gume, za frenda 😁
Tako da, prijavljujem se u forumsku sirotinju 🙋🏼‍♂️

nije do mene, nego do mog vulkanizera..i nikad mi nije treslo..
valjda se same zbalansiraju na 299.. :mrgreen:
 
jegiba evo sad vidio da si dao link..danas je 30% 😂
taman dok malo proučim proči će popust..
kažeš valja..
a gume na motoru ne balansiram nikad, ni kod vulkanizera..
Bude kod njih cesto tih 40% popust. Ako ti se da cekati, naletit ce opet.
Sta ja znam, masina je ok, samo se treba usteliti kako se radi sa njom. Pogledaj koji Youtube video, dobro namazi i nemoj sam raditi. Ja ostavim gume vani sat-dva na sunce da omeksaju i ide to ko djeca iz skole :mrgreen:
Uostalom, tvojim tempom si kod mene za par sati. Naruci gume na moju adresu i zaleti se ovamo da to rjesimo i da vidis kako funkcionira :mrgreen:
Balansirku sam uzeo prije nekoliko godina, jer ovi svapski vulkanizeri ne znaju izbalansirati moto gumu ni da im zivot o tome ovisi. Tada sam imao vibracije iznad 100kmh sa Burgmanom 400. Odmah na prvu mi je bilo palo na pamet da bi moglo biti radi guma, odnesem vulkanizeru - kaze sve u redu. Ok, raskopam, izmjenjam lezajeve, repariram vilice, sve zivo provjerim - opet trese. Padne mi na pamet da stavim kotace na nekakvu osovinu i opet sam provjerim balans, straznji totalno u offu. Znaci 5 dana i 150€ materijala potrosio zato sto debilko nije znao staviti pola eura utega na felgu!
 
  • Like
  • Haha
Reactions: roberto and go-go
Te gume polovne od motora,negdje sam vidio,uzima neki tip,pa pravi Ljuljacke od njih,a onda prodaje...