POKUSAJI PRERADE

piroman

New member
Evo planiram napravit preradu tuarega, htio bi gore nagurat jacu masinu, po mogucnosti 4t, ali neznam koja bi pasala, pa bi mi pomoc dobro dosla!!!

evo slika za sad su samo felgice gore a ubrzo ce i dva akrapa osvanut ako nabavim masinu!!!
 
Streetfighter said:
provjeri mislim da bi odgovarala od klr650. frend ju ima cagivi mito



Ajde moga si nesto napisat o toj frendovoj preradi, mislim da bi mnoge zanimalo. I bacit koju sliku :cool:
 
CyberPunk_DOHC said:
Skroji neku novu maskicu svjetla! Podhitno!
Kako,jel ima neko neke savjete ili iskustva sa izradom maskica?
 
alcatraz said:
CyberPunk_DOHC said:
Skroji neku novu maskicu svjetla! Podhitno!
Kako,jel ima neko neke savjete ili iskustva sa izradom maskica?

Imam ja: NEMOJ SE ZAJEBAVAT SA TIM! Za pestotinjak kuna mozes kupit masku kakvu ti dusa oce, sa svitlima i svime,a da pokusas nesto izvest sam nece ti nikad bit ko kupovno,a da ne govorin o ulozenon vrimenu i zivcima. A ima stvarno lipih maskica za kupit.
 
da da felge su 17" i dao mi ih je frend inace sam trazio tako nesto ali tesko je to nabavit!!! on je to dovezo iz italije

od rs 125 sp 02

> da da maskica ide obavezno!!! i to od peugeot trekera, uz neke preinake smanjivanja ce biti bomba!!! sad trenutno nemam slike ali ce biti!!!
 
>decki a jel moze ko nabavit masinu od KLR-a 92-94 a da nije rasulo?? naravno s paljenjem i fergicima

>kolko bi novčekov to koštalo :mrgreen:
 
>Evo doslo je do promjena odusto sam od onih felgica!!! nekako su mi izgledale pre standardno pa sam odlucio ostavit svoju zadnju i ubacit naprijed od MZ-a 16" prva maska je u izradnji pa ce slike malo pricekat!
>Kako bi ja naguro od KLR-a masinu gore jel bi pasala na zadnji nosac??
>evo nabavio sam i drugu vilicu i tako ide polako!!!






>eto rastavio sam ga i primam se posla pošto je postalo prehladno za vožnju!!

>samo me muci ta masinerija nigdje nemogu naci nista sta bi pasalo!!
 
Kaj se tiče maske.
Ja sam ima sličnu na Hondi XL600R,i jednostavno sam odrezao ovaj komad ispod fara.Mogu ti reć da je puno podiglo motor.Na žalost,nemam niti jednu sliku.I probaj nabaviti neki blatobran i staviti ga skroz na gumu.
 
cijeli klr ti se vrtio u oglasniku za nekih 500-600eura,nije imao papire što znači da ima sigurno mašina za manje :D
i samo da znaš mnogi koji stavljaju jače mašine ponekad i zaborave na kočnice(tipa ima vremena itd....)ali nemoj i ti pazi na to :?: :idea:
 
black said:
cijeli klr ti se vrtio u oglasniku za nekih 500-600eura,nije imao papire što znači da ima sigurno mašina za manje :D
i samo da znaš mnogi koji stavljaju jače mašine ponekad i zaborave na kočnice(tipa ima vremena itd....)ali nemoj i ti pazi na to :?: :idea:

>normalno da necu zaboravit kocnice, ipak jos sam mlad i treba zivjet ludo ali sigurno!!! :mrgreen:

>motor je standardno imao dva diska "brembo" i kocio je ko lud ali ipak ide naprijed drugi disk i jaca čeljust!!! Sad trenutno neznam od cega ali nesto cemo skemijat!!! Problem je u tome kaj svaki dan dolazim do drugih ideja i nakraju ni ja sam neznam kako ce motor izgledat!!! Danas sam nasao zadnju mono vilicu od AF1 pa cemo mozda na kraju i to nagurat gore :mrgreen:
 
e to je već druga stvar ali sigurno svima poznata,uvijek nešto novo sine na pamet neka nova idea,ali probaj bar okvirno sebi predočit kako želiš da motor izgleda :D
 
black said:
e to je već druga stvar ali sigurno svima poznata,uvijek nešto novo sine na pamet neka nova idea,ali probaj bar okvirno sebi predočit kako želiš da motor izgleda :D

>znam u tom je i najveci problem kaj mi se svaki dan nesto drugo svidi!!!
>nije meni bitno pozurivat slaganje maski i toga nego je bitno da on dobije jacu masinu i kocnice i da je u voznom stanju lako onda za izgled!! kaj nije tako?? :mrgreen: :mrgreen: