Policijski motor presretač BMW

Status
Not open for further replies.

Bagi

Member
Evo danas  sam se vratio sa puta i vidim na šlep službi ovaj motor,prvi put da ga uopče vidim izbliza ,a najviše su me začudile reklamne naljepnice na dnu oklopa(na žalost ne vide se sve od gurtne) tipa NGK,WP i sl kao na nekim GP modelima motora.Izgleda da je u kvaru  :misli:
 
Bilo je i vrijeme da se i to cudo pojavi na nasim autocestama ^^

pa makar i preko HAK.a ...:)  :jesus: :LOL:
 
Sledgehammer said:
Pa nije nemoguće...  :(


i ja se cudim sto je neko ukrcao to na kamion  :?
 
yzf said:
pa tocno to, drzavnoj imovini a ne ravno iz njegovog đepa... kako je taj dosa doc ce i drugi  :palacdolje:

Čemu se ti čudiš?

Zar u drugim zemljama tehnika traje vječno?? Dajte nemojte više hračkati bezveze o stvarima o kojima pojma nemate...  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
mislim da je to presretac za bicikle i skutere do 125 kubika ali sada vozace mora Drmeš obuciti za ekstremne brzine do 98 km/h a i to ce porezni obveznici platiti. treba im 56 sati na grobniku pa onda praksa na cesti gdje ce na šinama tramvaja pokršiti taj kontigent bmw-a a onda opet kupnja novih pa ispocetka.
 
Po regi bi rekao da je to isti ovaj: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,24129.msg2369237.html#msg2369237
 
mile fazer said:
mislim da je to presretac za bicikle i skutere do 125 kubika ali sada vozace mora Drmeš obuciti za ekstremne brzine do 98 km/h a i to ce porezni obveznici platiti. treba im 56 sati na grobniku pa onda praksa na cesti gdje ce na šinama tramvaja pokršiti taj kontigent bmw-a a onda opet kupnja novih pa ispocetka.
:LOL: :LOL:
znam barem jednog vozača ovog presretača koji bi se mogao posrati na 99,8% forumskih frajera koji imaju ovakvu spiku.

a da ne pričamo da ovakvi postovi odišu nemušto prikrivenim jalom. jer ipak ljudi guštaju o trošku poreznih obveznika, a niti plaćaju cestarinu niti trebaju pretjerano brinuti o ograničenjima brzine i sl. tričarijama koje muče napaćenu braću bajkere-porezne obveznike :mrgreen:
 
Po meni je debilno uzimat motor presretač pa opet bijeli koji je identičan ko oni obični policijski motori...pa da je crni nebi se okrenija za njin a ovako bi svejedno mislija da je pandurski....   :misli:
 
mile fazer said:
mislim da je to presretac za bicikle i skutere do 125 kubika ali sada vozace mora Drmeš obuciti za ekstremne brzine do 98 km/h a i to ce porezni obveznici platiti. treba im 56 sati na grobniku pa onda praksa na cesti gdje ce na šinama tramvaja pokršiti taj kontigent bmw-a a onda opet kupnja novih pa ispocetka.

uz mene je prošao sa sigurnih 250 i nisam baš primijetio da ima kakvih problema s vožnjom  8)
 
Spirit said:

Dobro je, bar gume na njemu mijenjaju :wink:

James1100 said:
uz mene je prošao sa sigurnih 250 i nisam baš primijetio da ima kakvih problema s vožnjom  8)

Posto ima bt 021 samo mi zavoji trebaju, a onda nek budem i u onih 99% :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:LOL: :LOL:
znam barem jednog vozača ovog presretača koji bi se mogao posrati na 99,8% forumskih frajera koji imaju ovakvu spiku.

a da ne pričamo da ovakvi postovi odišu nemušto prikrivenim jalom. jer ipak ljudi guštaju o trošku poreznih obveznika, a niti plaćaju cestarinu niti trebaju pretjerano brinuti o ograničenjima brzine i sl. tričarijama koje muče napaćenu braću bajkere-porezne obveznike :mrgreen:

Mene više muči peticija protiv pucanja na susretima. Ali samo malo više.
 
mate said:
Mene više muči peticija protiv pucanja na susretima. Ali samo malo više.
ma sve je to dobro dok ne izađu na ulice.... :mrgreen:
 
Hrvoje said:
:LOL: :LOL:
znam barem jednog vozača ovog presretača koji bi se mogao posrati na 99,8% forumskih frajera koji imaju ovakvu spiku.

a da ne pričamo da ovakvi postovi odišu nemušto prikrivenim jalom. jer ipak ljudi guštaju o trošku poreznih obveznika, a niti plaćaju cestarinu niti trebaju pretjerano brinuti o ograničenjima brzine i sl. tričarijama koje muče napaćenu braću bajkere-porezne obveznike :mrgreen:
Naravno!
Koliko sati tjedno provedete na motoru? E sad razmislite koliko sati tjedno provede policajac na motoru.
I da je prosjecno talentiran mora biti dobar vozac. Praksa cini cuda!  (y)
...nemojte se zavaravati, niste bas svi supertalentirani!  :wink:
 
Alera Dugi said:
Naravno!
Koliko sati tjedno provedete na motoru? E sad razmislite koliko sati tjedno provede policajac na motoru.
I da je prosjecno talentiran mora biti dobar vozac. Praksa cini cuda!  (y)
...nemojte se zavaravati, niste bas svi supertalentirani!  :wink:

E vidis to ti je apsolutno netocno :jesus:

Poznavajuci skoro sve, policajce koji u Viroviticko-podravskoj zupaniji voze motor, mogu reci da je njima to vise tlaka nego uzitak i da po vremenu provedenom na motoru mogu se usporediti kad ih sve zbrojim, e onda ajde tu smo negdje.
Jedan je kupio i privatno motor, ali mu voznja nikako ne ide :LOL: i vise ne vozi ni u policiji. Drugi je prodao svoj coper i lagano vozi policijski, a treci koji je ajde da kazem manijak, njemu motor ne daju :LOL:

Tako da ja kazem skoro svi na forumu, "naderu" 99.8% policajaca (y)


Naravno mene zanima sto VI ostali uopce mislite o tim policijskim presretacima, jer dok sam ja uhvatio malo tu voznjicu, punooo me je to kostalo, dok su moji poznanici postali "barabe" punooo ih je to kostalo. Tako vjerujem da je i ovim deckima na presretacu i bas me zanima sto ce raditi samnom ako necu stati :misli: :misli:
Udarit me odpozadi na 200 :misli: gurnit nogom :misli: cekati da mi goriva nestane :misli:
 
inace je Vt odlican uzorak, cini barem 30% populacije, stvarno podloga za donosenje konacnog suda o tako necemu,

zasto bi se zajbavao s tobom, si umislil da si joca Amsterdam oa da zasluzujes posebnu paznju

vozi se iza tebe i po onoj Milicevoj Skitam i snimam, pa lijepo javi ophodnji koa te zaustavi, a on ti onda predoci snimke, utvrde identitet i dalje po proceduri.

dajte nemojte padat na filmske fore
 
Status
Not open for further replies.