Policijski motori

kraut

Member
Pozdrav,

ima li tko iskustva sa policijskim motorima u Hrvatskoj?
Naletio sam na par Yamaha SR250 koju bi preradio u nešto :)
Motori su kupljeni na licitacijama u TRCZ najvjerojatnije... U kakvim su generalnim stanjima ti motori što ih murija prodaje?

hvala,

Ivan
 
A sta se moze ocekivat od motora kojeg je vozilo ko zna koliko ljudi i o kojem se najvjerojatnije nisu brinuli bas najbolje.
 
Ćaćin servis je održavao policijske motore (ja radio  :LOL: ) od PU PŽ, PU OS i mogu reći da su motori sasvim uredno održavani i sasvim urednog stanja bili ....  (y)
 
Ja bas imo suprotno iskustvo, u zagrebu ih koriste nekoliko, uglanom u auto skoli u simunskoj i ima tu svega, od savinutih vilica, rucica i sl., no masinice su bile solidne.
 
I što mi savjetujete? Uskoro će u TRCZ biti aukcije pa pretpostavljam da će opet biti SR250 na licitaciju.. Prošle godine su im cijene bile od 1500-2500 kn.
Da li da uzmem sa licitacije za 2500 kn pa onda uložim u njega ne znam koliko jer kako sam čuo te motore ne možeš probati ni upaliti tamo. Koliko može koštati kompletna reparacija i generalka motora? Ono...worst case scenario!?
Ili da uzmem motor istog tog godišta za cca 6000 kuna koliko idu po oglasnicima i imam motor koji je ispravan, isproban i nije ga vozilo ko zna koliko ljudi?
 
a odes pa vidis, ne stoji da bas moraju bit razvaljene i uništene, možda bude i kakva dobra.
 
ok, ali nije da ih smijem upalit tamo, da bar mogu, i još ktome napravit đir bilo bi odlično. ovako je mačak u vreći al za relativno malo para.
 
a čuj, očito buš onda moral riskirat. dobro pogledaj ono kaj se da vidit, a za makinu se nadaj da je dobra. (y)
 
Trcz ima skladista malo prije Zeline,bilo je kojekakvih motora,od postarskih apn-a do policijskih bmw-a,samo kaj se sve prodaje u kompletu od 10-tak komada,nemres doci i kupit samo jednog.
 
A i obicno su te licitacije tek toliko, maheri unaprijed vec sve rijese i kupe kaj valja, a za ostalu raju samo ostaci.
 
kober said:
Trcz ima skladista malo prije Zeline,bilo je kojekakvih motora,od postarskih apn-a do policijskih bmw-a,samo kaj se sve prodaje u kompletu od 10-tak komada,nemres doci i kupit samo jednog.
stvarno? ajooooj ako je ovo istina onda neću ni čekati nego se bacit u kupnju normalnog motora.
 
PA KO ČE TI U OVOJ DRŽAVI IŠTA DAT POVOLJNO!
 
kawahrva said:
PA KO ČE TI U OVOJ DRŽAVI IŠTA DAT POVOLJNO!

Ako kojim slucajem drzavi dugujes porez, ako odmah platis dug u cjelosti drzava ti oprasta kamate.

To je povoljno :)

Inace, ako dobijes motor za 1500 kuna uzmi ga jer ces i samo a prodaji u dijelove biti na nuli :wink:
 
Danas sam bio u TRC-zu, Hmmmm...Samo krama i smeće. Ima tu i YAMAHA SR 250 bez šajbe. Početna cijena 1200 kuna, šta da kažem koliko novaca toliko i muzike.Motorek ima 7000 kilometara na satu, ali izgleda kao da ima 250000 kilometara zapravo izgleda kao da je Zetov tramvaj prešao preko njega. Ha..Haa... :mrgreen:
 
meni je prijatelj uzeo 5 golf 4 i dva kombija uvjet je bio sve ili ništa nakon godinu dana rada oko njih uspio je sredit sebi i ženi po golfa a od kombija je napravio košnice i drži pcele :LOL: :LOL: :LOL: on kaže da mu je se isplatilo (y)
 
susjed kupio jednu dosta dobro izgleda.. možda ima kakvu vezu..  :misli: