polini 160

RSracer

New member
ovak frendu je zaribala aprilia futura125 i sad bi on polini 160, e sad 2 su varijante :
1. cijeli kit(klip +cilindar) u trstu 385€ sto je lijepa svota
2. da busi cilindar i polini klip(oko 700kn)

on bi ovu drgu varijantu, ali je pitanje koliko bi to trajalo???, lik vozi zestoko i stalno je na viskom okretajima.......

molim ekipu da to malo prokomentira.....HVALA
 
vec sam ti odgovorio na ss forumu, al ajde...
160 radi ispravno jedino ak dobro postelas karb, i to obavezno 34...
a ovo s brusenjem nebu islo, preslab je cilindar kad ga tolko zbrusis...
 
Shokrefumi said:
vec sam ti odgovorio na ss forumu, al ajde...
160 radi ispravno jedino ak dobro postelas karb, i to obavezno 34...
a ovo s brusenjem nebu islo, preslab je cilindar kad ga tolko zbrusis...

thanxx :) :) :)
 
bok decki, ovo je istina da nije dobro brusit cilindra tolko, posebno ak se decko tak ludo vozi, ak vas zanima znam broj jednog tipa u Zagrebu koji ima sve dijelove i "popravlja" cilindre. Ti njemu daš stari cilindar, a on tebi takav ali ima novu piksu iznutra i dobiješ novi klip za taj cilindar, isto ti je ko da si kupil novi. Ja sam od njega uzel tak polini i sve je super, motor ide ko lud, platil sam 1800 kn nekih 240 €. Tip se preziva Musil broj je 01/6222-416
 
replicade said:
bok decki, ovo je istina da nije dobro brusit cilindra tolko, posebno ak se decko tak ludo vozi, ak vas zanima znam broj jednog tipa u Zagrebu koji ima sve dijelove i "popravlja" cilindre. Ti njemu daš stari cilindar, a on tebi takav ali ima novu piksu iznutra i dobiješ novi klip za taj cilindar, isto ti je ko da si kupil novi. Ja sam od njega uzel tak polini i sve je super, motor ide ko lud, platil sam 1800 kn nekih 240 €. Tip se preziva Musil broj je 01/6222-416


si uzeo i klipo i cilindar polini od njega ili si dao svoj na popravak??
 
gus nije ni upola izdrzljiv kao nikasil.....motor je lakse i razraditi na nikasilu takodje se i karike ravnomjernije trose i sporije a, motor se manje grije zbog manjeg trenja izmedje kliznih povsina