politika i motori......

speed

New member
evo bas malo prije citam u novinama (jutarnji) da se bivsi savjetnik predsjednika mesica,koji se sa tj dana starim ducatijem 1000(neregistriranim), zabio u novog meganea-vlasnik je navodno sin predsjednice nekog suda, nisam zapamtio, navodno politicar nije drzao dovoljan razmak između vozila, a izjavio je da se pri snaznom kocenju da izbjegne sudar nije mogao boriti sa ducatijevim jakim kocnicama, i evo ti motora okrenutog naopacke....... a steta ljep je to motor......... proso je sa strganom rukom i oporavlja se.........
al najjace mi je to da se nesreca dogodila u utorak, al su vjerojatno cekali do danas jer su mislili mozda i ministar kalmeta padne pa da se deru OBA SU PALA :LOL: :LOL: :LOL:......(ovaj hvala bogu nije)..........

i citao sam za neko sranje u porecu..... navodno je vozac zavrsio sa teskim ozljedama :(..... pa ako cujete nesto........
 
mislim da ti je to to...
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,19790.msg392859.html#new
 
Imas ti jos politicara medju bajkerima (osim Kalmete)... neki su i u Motorima...

8)
 
vlucic said:
Imas ti jos politicara medju bajkerima (osim Kalmete)... neki su i u Motorima...

8)

al to ne mijenja sliku o velikoj vecini HR politicara kao nakupini lopova koji se medjusobno stite a pokolju se tek kad treba neku lovicu zamracit