Polovan skuter za dostavu

Sasa 999

Member
Ajmo prijedlozi,tražim pouzdan polovan skuter za dostavu,minimalno 100 kubika.  Mora imati stražnji nosač da se može gore staviti kutija ili bar mogućnost izrade
nosača.
Do sada smo koristili Piaggio Liberty 200 ali konstantno neki problemi sa paljenjem,akumulatorom...i još k tome nema nožnu kurblu.
Ajmo prijedlozi ako netko zna nešto dobro sa ok cijenom..hvala
 
A di obavljaš dostavu? Koliko daleko od radnje i ima li uzbrdica?

Ako nema uzbrdica moga bi biti zadovoljan sa kineskim elekro govnom...

Ja ga imam, vozi, ne kvari se, ali ako ima uzbrdica baterija ne traje dugo, ali po ravnici nema beda...
 
Sasa 999 said:
Ajmo prijedlozi,tražim pouzdan polovan skuter za dostavu,minimalno 100 kubika.  Mora imati stražnji nosač da se može gore staviti kutija ili bar mogućnost izrade
nosača.
Do sada smo koristili Piaggio Liberty 200 ali konstantno neki problemi sa paljenjem,akumulatorom...i još k tome nema nožnu kurblu.
Ajmo prijedlozi ako netko zna nešto dobro sa ok cijenom..hvala

Pogledaj što imaju (ili su imali :) ) iznajmljivači skutera ... mislim da su to uglavnom bili Kymco, Sym skuteri ... kvalitetni su a nemaju paprene cijene
 
ivan_m said:
A di obavljaš dostavu? Koliko daleko od radnje i ima li uzbrdica?

Ako nema uzbrdica moga bi biti zadovoljan sa kineskim elekro govnom...

Ja ga imam, vozi, ne kvari se, ali ako ima uzbrdica baterija ne traje dugo, ali po ravnici nema beda...

Radijus je oko 10km od lokala,zna se desiti da te pogodi dva,tri puta jedna tura za drugom.
Ima i uzbrdica i ravnica..što imaš od kineza?
 
ivicaivica25 said:
Pogledaj što imaju (ili su imali :) ) iznajmljivači skutera ... mislim da su to uglavnom bili Kymco, Sym skuteri ... kvalitetni su a nemaju paprene cijene

Ma i u tom smjeru sam razmišljao ali oni svi masovno rentaju 50kubika....
 
Sasa 999 said:
Radijus je oko 10km od lokala,zna se desiti da te pogodi dva,tri puta jedna tura za drugom.
Ima i uzbrdica i ravnica..što imaš od kineza?

https://www.e-scooter.co/io-florenz/

Evo ovo. Samo je moj stariji model koji ima olovne baterije...

Ako su usponi veliki onda nemoj ići na to. Blagi usponi može, ali onda računaj 40 posto dometa manje nego na ravnici.

Ovi novi su sigurno 30ak kg lakši od mog pa samo u razlici težine bi trebali imati puno bolji domet...
 
ivan_m said:
https://www.e-scooter.co/io-florenz/

Evo ovo. Samo je moj stariji model koji ima olovne baterije...

Ako su usponi veliki onda nemoj ići na to. Blagi usponi može, ali onda računaj 40 posto dometa manje nego na ravnici.

Ovi novi su sigurno 30ak kg lakši od mog pa samo u razlici težine bi trebali imati puno bolji domet...

Hvala (y) ali bojim se da ne igra elektro...uspona ima dosta i malo malo pali/gasi...još kada pogledam koliko dođe,ipak nekako biram benzin 8)
 
Ja sam imo gileru stalker,odlicna za dostavu,sad ima 90000,radi bez greske,ide devet banki,a gume traktorske idealne za rizole,rupe i ostalo,jedino kaj je 50 kubika,ali ide ko zvrk
 
Sasa 999 said:
Hvala (y) ali bojim se da ne igra elektro...uspona ima dosta i malo malo pali/gasi...još kada pogledam koliko dođe,ipak nekako biram benzin 8)

Ma ja sam svog platio 800 kn, s novim gumama, registracijom, sajlom celera i zadnje kočnice i potenciometrom gasa s ebaya me došao ravno 2000 kn. I vozim ga već 2 god, baterije su malo oslabile, ali i dalje izdrže 25 km što je meni dovoljno (to mi je točno 3 dana vožnje za ono za što ga koristim...)
Novi je bio bio oko 12000kn (model s olovnim baterijama) moj je star 8-9 god
Ali definitvno ako ako imaš uspona idi na benzin  (y)
 
U Split viđam vozača Tmaxa 530 sa onom velikom žutom Glovo torbom na leđima  :jesus:
 
josko said:
U Split viđam vozača Tmaxa 530 sa onom velikom žutom Glovo torbom na leđima  :jesus:
Korona
Nema se za misecnu ratu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda Honda SH 125-150? Mislim da ne bi smijelo biti poteškoča sa tehnikom. Sigurno se nađe koja polovna, ako je nova preskupa.
 
seki22 said:
Korona
Nema se za misecnu ratu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Logično, u Splitu uz pomorce Tmaxa uglavnom voze i konobari, a u zadnje vrijeme nije im bilo posla
....
 
Dva su došla u uži krug,Suzuki Address 110 ili Kymco Agility Carry 125 sa time da je Suzuki 2020 godina i nešto je skuplji,
dok ovi kod Kymca guraju 2019 godinu ,skuter koji stoji na lageru godinu i pol pod novi.
Kymco je nešto jeftiniji ali i ružniji -)))
 
mislim da ćeš Suzuki lakše održavat, bolja je servisna podrška.