položaj suvozača

Status
Not open for further replies.

kufner

New member
evo i ja se registiro pa da napravim novu temu.  Želim doznati koji od navedenih motora ( cbr 600f, fz600s, 600 b-king i sl.) pruža najbolji položaj suputniku. Također molim  savjet za višu klasu motocikala 900-1000 ccm koji imaju sic u komadu.

 
najbolji motor za sve po mom izboru za vozaća i suvozačicu je [size=10pt]XJR 1300[/size]
 
toni d said:
najbolji motor za sve po mom izboru za vozaća i suvozačicu je [size=10pt]XJR 1300[/size]

ali je losa zastita za vozaca  :jesus:

nema nikakvu masku, ovi motori koje on spominje su malo drugaciji  :wink:

Plus, ovo nije tema za Putovanja nego za Tehnicka pitanja...  :mrgreen:

 
toni d said:
najbolji motor za sve po mom izboru za vozaća i suvozačicu je [size=10pt]XJR 1300[/size]
gsx1400 .....  (y)
 
... u odnosu na malog Fazera kojeg si naveo u pitanju puno je udobniji TDM 8)
 
TDM je udobnijei, ali se na fazeru i hornetu puuuno veci gust voziti  (y)
 
nienna said:
TDM je udobnijei, ali se na fazeru i hornetu puuuno veci gust voziti  (y)

kako kome, iako nisam fun tog tipa motora ipak glas dajem TDM-u  :wink:
 
stvar je osobnog gusta, jel ti vaznija udobnost...ili osjecaj voznje  :wink:
 
toni d said:
najbolji motor za sve po mom izboru za vozaća i suvozačicu je [size=10pt]XJR 1300[/size]
gsx 1400 :LOL:
 
suvozac ovisi o vozacu..kako vozacu,tako i ovom iza..kaj ne?  :misli:.vozim sportivu..al sam vozil i naked i enduro...meni je najudobniji enduro..a tako i mojoj suvozacici... a od ovih kaj si ti navel...neznam....mozda CBR-ka....
 
Suvozač se prvenstveno mora znati voziti na motoru!!!! Ako ima osjećaja i čvrst vlastiti oslonac na ruke, manje-više je nebitno kakav je motor.... Premda, ja suvozače uopće ne volim, niti volim biti suvozač (''otpadnu'' mi ruke)...!!
 
dobro..to sve stoji da se suvozac mora znat vozit...al ni isto ako si nagnut napred a noge iza tebe...i kad sjedis gotovo u prirodnom sjedecemo polozaju....ko na enduru...
 
The Gambler said:
dobro..to sve stoji da se suvozac mora znat vozit...al ni isto ako si nagnut napred a noge iza tebe...i kad sjedis gotovo u prirodnom sjedecemo polozaju....ko na enduru...

Normalno da nije isto, ali ako se suvozač zna voziti, vozaču niti na jednom motoru neće praviti ikakav problem.... to što će suvozaču biti teže biti dobar suvozač na na nekom motoru, osobno je njegov problem, a ako mu/njoj ne odgovara i ne zna se ponašati kao suvozač nema šta sjedati na motor... Još su veći pacijenti koji svakoga i stavljaju iza sebe na motor....
 
sssss said:
Normalno da nije isto, ali ako se suvozač zna voziti, vozaču niti na jednom motoru neće praviti ikakav problem.... to što će suvozaču biti teže biti dobar suvozač na na nekom motoru, osobno je njegov problem, a ako mu/njoj ne odgovara i ne zna se ponašati kao suvozač nema šta sjedati na motor... Još su veći pacijenti koji svakoga i stavljaju iza sebe na motor....
potpuno se slažem s tobom jednom sam povezo jednu koja se nije vijerojatno nikad vozila na motoru i naslonila se namene e ruke su mi otpale za 10 km.
 
sssss said:
Suvozač se prvenstveno mora znati voziti na motoru!!!! Ako ima osjećaja i čvrst vlastiti oslonac na ruke, manje-više je nebitno kakav je motor.... Premda, ja suvozače uopće ne volim, niti volim biti suvozač (''otpadnu'' mi ruke)...!!
a nisu te bolile ruke kad te je manky držao :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.