pomoc cbr 600 rr feder koji vraca sajlu kvacila

Status
Not open for further replies.

tomekk357

New member
jel ko zna jel se moze izvadit ona polugica na koju ide sajla kvacila bez da se skida dekl? meni je pukao taj federcic sto to spana i sad da ne rastavljam motor bzvz radi se o cbr 600 rr pc 37
 
Mislim da se dekl mora skidati dole...  :misli:

poluga je čvrsto vezana za osovinu... i da bi promijenio oprugu, moraš vaditi osovinu van ...

ali čekaj da ti se javi BMW .. on sigurno zna....  (y)
 
moras skinuti desni dekl...nazalost...jer ta polugica ima zadebljanje pri dnu...i nema sanse izvuci je van tek tako... :(
 
ludlo od posla, koje posljedice mogu biti ukoliko se motor vozi sa polomljenom oprugom onda jos odg na to pa da zakljucam ovo, brzi ste svaka vam cast  (y)
 
a cuj...ta opruga sluzi da osovina ne vibrira..i da ne proizvodi cudne zvukove....dugorocno...posljedice mogu biti potroseno leziste u pokopcu...i propustanje ulja na semering poluge.... :?
 
uopce nisam vidio kad je pukla jer skuzio jesam da mi se rucica kvacila ne vrati do kraja dospano malo i nisam pretjerano obratio paznju, tek kad sam ju prao prekjucer sam vidio, valjda se nista nije sjebalo od toga  :? ugl ide za koji dan na izmjenu ulja i ulja u vilicama pa ce mi i to rjesit za usput, da usput pitam jel puno za to sve sa mojim uljem bez filtera i semeringe 450 kn jer meni se ne ceini neka velka cifra
 
ako je i tvoje ulje za vilice, onda je to OK ... akoje ulje za vilice njegovo, onda je ovo poprilično jeftino ...  (y)
 
Status
Not open for further replies.