pomoć, derbi cross city

joke said:
Agregat je Piaggiov, trebao bi bit ovaj.

http://www.engines.piaggio.com/bank/4/163.pdf


Zar nije kod ovog derbija zračno hlađenje, a kod ovoga vodeno.Al stvarno po izgledu bloka i cilindra ovaj derbi mi vuče na Zongshena.Možda griješim. :misli:
 
e stvarno nebi znao za mašinu čija je ali da moj ima zračno hlađenje...a mulachen mislim da ima vodeno... malo su više uložili u instrumente i tako to... on ima i digitalni sat... a za mašinu ću se raspitat...  8)
 
alen147 said:
ima 12 konja, 8,5 kW i najviše sam išo 115Km/h... ja sam zadovoljan s motorom... znam mulachen i po meni su potpuno isti motori... tvoj ima malo nabijeniji prednji dio al mi se tvoj isto sviđa... samo piči  :mrgreen:


nisam uzeo taj cross city zato sto mi je nekako uzak...a i tih 12 konja mi je malo zato sto imam 100 kg...samnom gore tek nebi islo hehe...tako da je mulhacen moj prvi izbor sto se tice 125-ica...siri je, ima 15 konja...neide prebrzo...isto tako ko i tvoj..ovisi kako kad...110 115...i super lezi na cesti, ima malo deblje gume i super je...hehe...nemogu docekat proljece da se vozikam... A STO JE NAJBOLJE...mogu ga spustiti na koljeno...ak me kuzis...u zavoju ga mogu nagnuti i osjecaj je PRESUPER...probaj polako pa ces nauciti.,.  (y) (y) (y) (y)
 
i daj mi molim te ako mozes ...uslikaj svoj sat tj, brzinomjer (upaljen po mogucnosti) bas me zanima kakav je...hvala v (y) (y)
 
hoću,hoće  slikat ću ti... kod mene ti je šteđeno malo na instrumentima tako da ti ja imam brzinomjer, znak za žmigavac, dugo svjetlo i ler... nemam ni za količinu goriva pokazivač...ali ja sam zadovoljan... letim i lijepo ide stvarno... a što se tiče zavoja nisam to nikada radio al cu naucit ak ti tak kazes  :wink:
 
slikaj pa cu ti reci da li imamo isti sat......sto se tice koljena moras imat (kak bi se reklo ) povjerenja u motor i gume....kad dode proljece mogli bi otici na nekakvu voznjicu itd itd....pa neka se skupi josh par ljudi koji imaju derbie pa cemo otici negdje... (y) (y)....

a ovo kako spustati koljeno...preporucujem ti da si nades neki lijepi zavoj sa dobrim asfaltom zato sto na cestama kao sto su tu kod mene u osijeku...tu nema sanse...TO JE MASNOCA NA CESTI....ja sam vjezbao u antunovcu hehe...

http://www.youtube.com/watch?v=QCg3BMGe52M

ako znas engleski razumjet ces....ja sam prema tom videu naucio... (y)
 
uzeo sam ga prije tebe....sad je proslo jedno mjesec dana.....on je polovan....imao je 2700 km sto je prakticki novo ... i 19 000 kn...tako da je to super ponuda...i uzeo sam ju i et....napravio sam snjim nekih mozda 400 km i moram na servis tek na 5000km...tako da sam super zadovoljan  (y) (y) (y)
 
a eto...lijepo...ma da ti 4T boli te nikako ulje... na 5 milja ti promjene ga i vozi dalje... cut cemo se imam zelju vidit tog mulachena jer su jako slicni motori...
 
alen147 said:
mislim da si u pravu jer je derbi pod vlasništvom piaggia...  :mrgreen:


Mislim da nije u pravu. Piaggova masina je hladena tekucinom a na derbiu je hladena zrakom ako dobro vidim na slici .
 
vickodu said:
Mislim da nije u pravu. Piaggova masina je hladena tekucinom a na derbiu je hladena zrakom ako dobro vidim na slici .

kod moje masine je vodeno hladenje...
 
kreso16 said:
kod moje masine je vodeno hladenje...


Mislio sam na onoga na slici cross city
 
vickodu said:
Mislio sam na onoga na slici cross city

Pa da cross city ima zračno i slični su cilindri i blokovi kineskim mašinama.
http://www.zongshenmotor.com/zongshen/www/en/index.jsp
 
Moguce da i je kineska masina pa Zogshen i proizvodi za Piaggio