pomoć!!!!!!!hitnoo - guma

michael

New member
di bim danas u istri nasao zadnju gumu dimenzije 160/60 17 i da kosta oko 1000kn???

jel zna netko dali tko ima na lageru
 
michael said:
di bim danas u istri nasao zadnju gumu dimenzije 160/60 17 i da kosta oko 1000kn???

jel zna netko dali tko ima na lageru
ja je imam novu dunlop qualifer 160/60 17 soma i kusur i mogu ti je poslat sa HP express u pon,samo uplati pare na račun i odma je imaš ako je u međuvremenu ne nabaviš!!
 
matej said:
ja je imam novu dunlop qualifer 160/60 17 soma i kusur i mogu ti je poslat sa HP express u pon,samo uplati pare na račun i odma je imaš ako je u međuvremenu ne nabaviš!!

danas kupio novu mutant, guma mi treba za sutra

ali uspio san je nabaviti, samo da mi se sad nesto ne desi sutra
 
najprije san napisa samo da san kupia mutant, pa san doda da se matej nesto ne razljuti da mi je guma trebala za sutra i da san je ipak danas uspio nabaviti i koliko san trcao simo tamo da je nabavim, i jos poslije ja i prijatelj je montirali imam strah da ce mi se sutra jos nesto i dogodit



kaj niste ucili moresovu abacedu:) :) :)
 
michael said:
najprije san napisa samo da san kupia mutant, pa san doda da se matej nesto ne razljuti da mi je guma trebala za sutra i da san je ipak danas uspio nabaviti i koliko san trcao simo tamo da je nabavim, i jos poslije ja i prijatelj je montirali imam strah da ce mi se sutra jos nesto i dogodit



kaj niste ucili moresovu abacedu:) :) :)
nema problema,nema se zašto ljutiti , qualifer je kod mog kuma u Koriji do vtc on je otvorio moto-shop pa sam ti ju mislio otići kupiti kod njega i poslat busom danas ili sutra :wink:,jedino što ti je mutant najgori mogući izbor po meni,bez uvrede!