Pomoć! Koje boje felge

strasilo said:
da, znam i tog štoje vozio, i ovog što sad vozi ...
ovaj od prije sad vizi milleta ... "Žiko" ...  :mrgreen:

jadan sad bude dobio hemeroide od drndanja a tak lepi motor je imal :palacdolje:
 
twostrokenolimit said:
pa radje ogulim nozicem i tu bijelu (ispadne satirano)nego da stavim zlatnu ili srebrnu.

e jbg, kad sam reko bijele popljuvali ste me, sad opet  :hehehe:
 
Samo stavi bijele trakice. Ne bojaj ništa
 
Nike said:
Samo stavi bijele trakice. Ne bojaj ništa

vidis nije losa ideja ili crvene
 
Stari motor nije zatebe ako nemas svoju viziju kako ga opiturati. Jer ti vozis motor radi sebe i sta setebi svida a ne radi drugih zar ne?  :misli: A i ako ode budes pitao onda ces morati svaki krak u drugu boju da zadovoljis sve nas.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
danchy said:
crveno .... več ako želiš farbat

meni zlatna   u ovom slučaju nikak neče pasat ....  a bijela  nikako   ( ko da imaš crno odjelo i bijele čarape :mrgreen:)

al tvoj izbor....  (y)

Milslim da će crvena ići sa crvenom naljepnicom suzuki.
 
kawasaki636 said:
Stari motor nije zatebe ako nemas svoju viziju kako ga opiturati. Jer ti vozis motor radi sebe i sta setebi svida a ne radi drugih zar ne?  :misli: A i ako ode budes pitao onda ces morati svaki krak u drugu boju da zadovoljis sve nas.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam otvorio ovu temu radi ideje i savjeta, nisam rekao da ću poslušati bilo koga, ali me zanimaju mišljenja.
 
u crveno samo sa poliranim rubom  visoki sjaj nogarama i onom što se da polirati

može i crno pa polirati rub i ostalo
 
Shoky said:
A valjda su retardirani! :mrgreen:

Na kawama zelene boje često možeš vidjeti felge bijele boje (tvornička kombinacija) i nijedna druga ne izgleda tako dobro kao bijela :jesus:
 
jasic said:
Koje boje ofarbati felge na GSXR-u 600, 2006 godina, crni?

Po meni zlatna najbolja.

Ili rubove ispolirati do visokog sjaja aluminija, a sredinu i krakove ostaviti u crnoj boji. (y)
 
Jasic evo ljudi su ti ponudili jako puno dobrih ideja pa ti sad odluči mislim da si sad lišen nedoumica sad još zatraži savjet koje boje polakirat oklope pa tek onda ništa nećeš znati, dva Hrvata-tri stranke a tako ti je to i sa ukusima, radi onako kako tebi paše, budi originalan pa makar se to sviđalo samo tebi jer nema tog rješenja koje će se svima sviđati, puno sreće (y)
 
black-rox said:
Tu bi bilo najbolje opiturat cijeli motor u drugu boju osim ako ti pepsi nije sponzor.


evo sad cu te poslusati.u koju boju si ti svoj motor opiturao.

ante imas li kakav komentar
 
nemam ja ništa protiv boje tvog motora, samo ti daj po svome meni dobro izgleda samo sam htio dati do znanja kako je nezahvalno tražiti savjete po pitanju estetike jer ukuse treba uvažavati a ne osuđivati (y)
 
Anto said:
nemam ja ništa protiv boje tvog motora, samo ti daj po svome meni dobro izgleda samo sam htio dati do znanja kako je nezahvalno tražiti savjete po pitanju estetike jer ukuse treba uvažavati a ne osuđivati (y)

normalno.ja sam htjeo  schwantz replicu jer sam volio njegov stil voznje a i stvarno ne vidim koju bih drugu boju mogao staviti na rgv ili rg nego sponzorske (y)
 
twostrokenolimit said:
evo sad cu te poslusati.u koju boju si ti svoj motor opiturao.

ante imas li kakav komentar
Moji su motori svi crni i bit će samo crni.
Ali svako ima svoj ukus (y)