POMOĆ..KOJI SPORTSKI AUSPUH ZA ZIP 50 4T.BITAN ZVUK,NE PERFORMANSE

Status
Not open for further replies.
haha koji jandro car.uvijek se raspizdi..
 
baldeks said:
kos kretenu reka san sto puta.....runner i nrg su kvalitetniji,brži u startu i u kraju(idu većina iznad 90),ima više sitnica na njima,veći su,kvalitetnije plastike nego ove kineske...)eto zato daju 18 000 kn...npr.zip nema kazaljku goriva,samo ima lampicu rezerve,ima manja kola,nekvalitetne plastike,zadnju bubanj kočnicu...itdeto po tom je cijena manja..a to jel ti voziš rs-a 125,to je pitanje...moga san i ja napisat da vozin hayabusu i solit pamet okolo,a u garaži mi tomos apn... (y) (y)
jesi si kupio odjelo za zipa?

i da...zipa da ne izgubis glavu s njim, cujem da ide abnormalno
 
daj čovječe kako si naporan...došo si tu među ljude koji znaju o motorima i skuterima više nego što ćeš ti ikada i sada im nešt serendaš...nema teoretske šanse da tvoj zip ide 80 km/h...moj prdavac 2T ide 80km/h po laganoj nizbrdici i to po njegovom satu,znači realnih 75-70,ak ne i manje...
 
baldeks said:
jandrokoviću srce nemoj se živcirat,starci će ti ukinit internet :jesus:koji ti je....šta se tiče zida nisan mislija na doslovni zid tupane :LOL:vozaj taj motorić i muči :jesus:a ti prkane prije ćeš na rebro nego ja u odjelo....btw jandrokoviću ja san lipo pita ti si počeja provocirat zato odjebi 8)

evo sad kliknem na profil i vidim 17 god lool i onda će meni starci ukinut internet, koji radim i sam svoje racune placam hahaha

ja nevidim gdje sam poćeo provocirati, alj pročitaj moj prvi post u temi i pogledaj šta piše i šta sam napisao kakve auspuhe imaš na raspolaganju

evo ko prvi provocira
baldeks said:
a moj sinko jel ti 85kmh malo za takav motor....oću ga sredit da lipo izgleda a ne da letim s njime...za letenje iman druga vozila :wink:a vx je kao motorčina :LOL:

i sad molim te šuti jel nemaš ni prava ni glasa meni šta pričat, napisano ti je kakve topove imaš
tema je bilo fala bogu milijun tu pša malo prelistaj, nađi brojeve i zovi

moderator, more lock teme po meni jel je sve napisano, tako da se bezveze nesvađe i nespama po forumu
svejedno bude začas otvorio temu ''zip neće ić više 85 nakon što sam stavio auspuh nego ide 55, pomoć, šta da radim''
 
bravo jandro  :mrgreen:

a jeb..ga nije on kriv sto mu zip ide 60, i meni bi bilo glupo voziti 4t 50ccm..al sta sad

barem nek stavi onda neku roru pa nek se dere
 
Status
Not open for further replies.